15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 2:05
- Reklama -
DomůČeskéBurešová je unešená z Kluse: Mluví o chemii i hlubším poznání

Burešová je unešená z Kluse: Mluví o chemii i hlubším poznání

V seriálu ZOO se potkala Eva Burešová s hudebníkem Tomášem Klusem. A vypadá to, že k sobě mají tito dva opravdu blízko. Herečka se nechala slyšet, že když se před jejím odchodem původně minuli, bylo jí to líto.

„Když jsem na chvilku odcházela ze seriálu, bylo mi líto, že jsem se s Tomášem minula. Toužila jsem se s ním seznámit – a teď spolu točíme každý den,” pochvaluje si Eva.

“Jsme pořád spolu, máme hromadu obrazů. To poznání přišlo a je daleko hlubší, než jsem si představovala. S Tomášem jsme si sedli krásně. Je pro mě velkým učitelem, pracuje se s ním skvěle a hraje se mi s ním moc dobře,“ dodává.

Jejich společná dějová linka v seriálu ZOO byla zpočátku pro diváky překvapením. Teď jsou však na pořadu dne pořádně žhavé scény! Těch se maminka dvou krásných chlapců rozhodně nebojí. „Když mám dát před kamerou pusu, tak se ani nestydím. To už je za tu dobu, co natáčím, taková automatická věc,” zamýšlí se.

Tomáš Klus je populární hudebník (foto: se souhlasem FTV Prima)

Samozřejmě, když je mezi vámi to spojení, sednete si, rozumíte si, tak je to jednodušší, než kdybych se měla pusinkovat nebo objímat s někým, s kým jsem si nesedla,“ přiznává, že s Tomášem to zkrátka klape na jedničku.

Když Eva natáčela seriál Slunečná, fanoušci ji spojovali s Markem Lamborou. Ten byl v té době nezadaný, a tak se to vlastně nabízelo. Oba pak přiznali jiné partnery – Burešová kuchaře Přemka Forejta, Lambora modelku Andreu Bezděkovou. Markovi to nevydrželo, Eva už ale porodila Přemkovi syna Tristana Williama. A klape jim to na jedničku!

I Klus má doma rodinu. S manželkou Tamarou vychovávají tři děti – Alfréda, Josefínu a Jenovéfu. Teď dokonce uvažují o pěstounské péči.

Škoda, že láska tak zůstane asi jen na place…

Zdroj: seriál ZOO, extra.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů