15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 2:05
- Reklama -
DomůČeskéKlusovi překonali nevěru. Něco ve mně umřelo, říká Tamara

Klusovi překonali nevěru. Něco ve mně umřelo, říká Tamara

Není to tak dávno, co hudebník Tomáš Klus přiznal, že všechny své přítelkyně podváděl. A to včetně své ženy Tamary! Ta se sice postavila na jeho stranu, je ale jasné, že lehké to pro ni nebylo. Co řekla na svou obranu, když se do ní pustili fanoušci?

“Jmenuji se Tomáš Klus. Narodil jsem se 15. 5. 1986 v 15.30 v třinecké nemocnici na Sosně. Pár týdnů po narození jsem skoro zemřel, ale děkuji Bohu, že se tak nestalo, protože mi život zde dává možnost přiblížit se jeho pravdě, kterou považuji za cíl svého poznávání a vůbec důvod toho, proč tady jsme,“ začal s přiznáním.

„Prakticky od školky jsem konstantně podváděl všechny přítelkyně, včetně své ženy. Její odpuštění se mi stalo osvobozením a dalo mi pochopit, že pravda, opravdovost, nebojácná autenticita, přijetí toho, kdo jsem, se vším, čím jsem doposud byl a vědomé přijetí toho, že co zasadím, to sklidím.”

Mezi jeho partnerky patřila dříve například Ewa Farna nebo herečky Lenka Zahradnická a Terezie Kovalová.

Odpuštění z vás nedělá slabou ženu nebo muže, kteří nemají ‚koule‘ na to odejít. Odpuštění z vás udělá někoho jiného, daleko silnějšího, láskyplnějšího a bezpodmínečně laskavějšího člověka. Ano, bolí to… bolí to tak, že něco v nás umře. Ale v tu stejnou chvíli se něco nového narodí, nová a daleko větší vnitřní síla. Ale co umřít nesmí nikdy, je láska. Bojujte, bořte všechna bludiště a ega, která vám našeptávají cosi o vítězství z té pomyslné bitvy. Snadno se totiž z vítěze stává poražený,“ dodala k tomu Tamara.

Je tak jasné, že se rozhodla svému muži odpustit. Společně vychovávají tři děti – Alfréda, Jenovéfu a Josefínu.

Zdroj: Instagram, ceskozive.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů