15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 2:05
- Reklama -
DomůČeskéBurešová s Forejtem vrkají jako hrdličky. Na svatbu to ale nevypadá

Burešová s Forejtem vrkají jako hrdličky. Na svatbu to ale nevypadá

Eva Burešová je jednou z nejpopulárnějších hereček současnosti. Září v seriálu ZOO jako Viky Janečková, kde jí partner opustil krátce po porodu. Doma jí ale nic takového nečeká. S kuchařem Přemkem Forejtem jim to klape na jedničku, skvělý vztah má také ze synem své partnerky z předchozího vztahu Nathanielem.

Těžko říct, proč si svou milovanou zatím šéfkuchařem olomoucké restaurace nevzal. Společně totiž vychovávají nejen Nathaniela, ale také jejich společného syna Tristana Williama. Forejt má z předchozího vztahu ještě dceru Stellu, o její mamince se toho však ví jen velmi málo.

Burešová má staršího syna s hudebníkem Michaelem Krásným, který ji krátce po porodu opustil. Chtěl budovat kariéru, kroky ho vedly do Ameriky. Chvíli po rozchodu to mezi nimi vřelo, ale nakonec našli společnou řeč. Dnes se snad na všem domluví.

Momentálně nechybí v seriálu ZOO, kam se vrátila po krátké pauze (foto: se souhlasem Prima FTV)

Zhruba před rokem také koupili byt za Prahou a pořídili si psa. Všechno tak nasvědčuje tomu, že by si populární herečka zasloužila přeci jen nějaký ten diamant. Kuchař se ale nějak nemůže vyslovit… Proč vlastně váhá?

Zdroj: Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů