19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůČeskéKristýna Ryška drží Zlatou labuť nad vodou

Kristýna Ryška drží Zlatou labuť nad vodou

Vlna kritiky, která se na seriál Zlatá labuť snesla během prvních pár dílů, je už dávno pryč. Diváci jsou nadšení a příběhy z dob protektorátu je baví. Jeden z herců však výrazně vyniká nad ostatními – je to Kristýna Ryška!

Kristýna Ryška se proslavila už v seriálu Ulice, kde se setkala se svým bývalým manželem Michalem Podzimkem. Za toho se také vdala, manželství ale nevydrželo. Nakonec našla své štětí u Jana Ryšky, který není z branže.

S ním má také syna Toníka, kvůli kterému se zdráhala přijmout roli ve Zlaté labuti. Jelikož se z Prahy vrátila zpátky do Rožnova pod Radhoštěm, rodinná logistika při takovém dojíždění nebyla nic jednoduchého.

Kristýna Ryška a Adam Vacula hrají ve Zlaté labuti sourozence (foto: se souhlasem TV Nova)

Dnes si ale čas na cestách užívá, a dokonce si našla čas na čtení, který jí chyběl. Ve Zlaté labuti je za hvězdu a role ireny Maškové jí padla jako ulitá. Jde vůbec o nejlepší postavu, kterou seriál má. A je jasné, že bez Ryšky by to zkrátka nebylo takové. Celému projektu dala noblesu i úroveň. Dokonce prý uvažuje, že by Prahu možná jen přeci vzala na milost… Několik hodin dojíždění do kbelských ateliérů zkrátka není nic moc.

Zdroj: wikipedia.org, iDNES.cz, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů