15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 2:05
- Reklama -
DomůČeskéMatějovský je zamilovaný až po uši. O přítelkyni toho ale moc neví

Matějovský je zamilovaný až po uši. O přítelkyni toho ale moc neví

Moderátor a herec Vašek Matějovský ze seriálu O mě se neboj si chtěl letošní rok trochu okořenit – a tak si sbalil kufry a odletěl soutěžit do drsné reality show Survivor. Nebylo to ale to jediné, co se mu podařilo sbalit…

Jeho novou partnerkou je totiž půvabná Karolína, která na něj ochotně čekala v České republice. Když se Vašek na Survivoru zranil, přispěchal za ní do České republiky a učinil velký krok – pořídili si společné bydlení, a také psa, o kterého Karolína prosila.

V Show Jana Krause ale přiznal, že toho vlastně moc neví. Sice svou Karolínu hluboce miluje, jak dlouho jsou spolu nebo co mladá žena vlastně dělá za práci, to neměl ponětí. Moderátora tím pochopitelně dobře pobavil, stejně tak Anetu Krejčíkovou, která byla opodál.

Vašek Matějovský v seriálu O mě se neboj hrál arogantního právníka (foto: se souhlasem TV Nova)

Karolína ale ví, že sbalila zkrátka poklad. Vašek se stal populární už v seriálu Ulice, pak se ale na čas přesunul hlavně na křeslo moderátora. Seriál O mě se neboj po boku Veroniky Arichtevy ho však vystřelil do výšin. Dnes po něm fanynky šílí a čeká se na druhou řadu.

Snad do té doby zjistí o své partnerce přeci jen trochu víc! Společně jim to ale opravdu sluší.

Zdroj: Prima FTV, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů