15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 2:05
- Reklama -
DomůČeskéTouží Rychlíková po Lamborovi? Vztah zatím ani jeden z nich nepřiznal

Touží Rychlíková po Lamborovi? Vztah zatím ani jeden z nich nepřiznal

Sáru Rychlíkovou si mohou diváci pamatovat ze seriálu O mě se neboj nebo Dobrých zpráv. Není to tak dávno, co se začaly šířit zvěsti, že má randit s Markem Lamborou. Ten je od dob natáčení Slunečné miláčkem mnoha žen. Opravdu ale mezi nimi něco je?

Marek Lambora se po natočení seriálu Slunečná po boku Evy Burešové objevoval jen v divadelních představeních. Jaké překvapení bylo, když se objevil v roli Matěje Karase ve Specialistech. Do toho se objevily informace, že má randit se Sárou Rychlíkovou. Jenže ta měla být v té době zadaná s Vojtěchem Vodochodským.

Marek Lambora jako Matěj Karas (foto: se souhlasem TV Nova)

Právě toho měla kvůli půvabnému herci opustit. Jenže je tomu skutečně tak? Kromě pár fotek, kde se objevili bok po boku, nikdo nepřiznal nic víc. Rychlíková se navíc v poslední době dost přátelí s Veronikou Arichtevou nebo Danielou Písařovicovou. Hledá u nich rady, jak si zaháčkovat Lamboru?

Ten před ní bláznivě miloval Šárku Krausovou, dříve Vaculíkovou. Randil také s modelkou Andreou Bezděkovou. Bude Rychlíková další vyvolenou, která si získá jeho srdce?

Zdroj: Instagram, TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů