19.5 C
Prague
Pátek, 24 května 2024, 7:05
- Reklama -
DomůČeskéKrejčíková z Ulice si nechala zmenšit prsa

Krejčíková z Ulice si nechala zmenšit prsa

Tímhle Aneta Krejčíková své fanoušky rozhodně nepotěší. Nedávno se vydala na plastickou kliniku a nechala si zmenšit prsa. Přitom právě ty byly obvykle obdivovány – stejně tak Anetino tělo. Ta se tomu sice brání, protože si myslí, že mnohem důležitější je její herecký výkon, chtě nechtě se však zapsala jako herečka, která před kamerou svršky odhodí vcelku bez ostychu.

Herečka Aneta Krejčíková své vnady naposledy ukázala v minisérii Volha, kde si zahrála sekretářku Květu po boku Kryštofa Hádka. A to byla poslední kapka. Veřejnost hojně – v dobrém – probírala její vnady… Nechala si je zmenšit kvůli tomu?

S jistotou můžeme tvrdit, že rozhodně ne. Sama na sociálních sítích uvedla, že to byl její sen odmalička. Mít totiž velká prsa není vždy výhra. Po zákroku se cítí skvěla, dokonce prý nedošlo k faktickému zmenšení, ale jen k modelaci. Snad to teď nebude s plastickými operacemi přehánět. Je jasné, že jako žena se chce prostě líbit.

V rozhodnutí ji podpořil i její partner Ondřej Rančák, se kterým má syna Bena a dceru Antonii. Ačkoliv se dlouho spekulovalo o jejich rozchodu, vypadá to, že vše klape na jedničku. Aneta dokonce slíbila, že celý červenec bude doma. Vydrží nepřijímat pracovní nabídky?

Zdroj: Instagram, novinky.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů