15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 4:05
- Reklama -
DomůČeskéPecháčková ze ZOO nabírala síly u moře. Chlapa s sebou ale nemá

Pecháčková ze ZOO nabírala síly u moře. Chlapa s sebou ale nemá

Mladá herečka Michaela Pecháčková se po dlouhém natáčení seriálu ZOO rozhodla, že načerpá síly u moře a vyrazila s rodinou do Turecka. Muž po jejím boku ale chyběl. Najde konečně lásku?

Dlouho čelila kritice, že svou roli jen předříkává. Michaela Pecháčková se ale nenechala rozhodit a dnes je hlavní hvězdou seriálu ZOO. Ten by měl mít 160 dílů.

Na place se šušká, že je to zkrátka největší sluníčko široko daleko. Na všechny se stále usmívá, děkuje, je skromná, od nikoho nežádá pomoc. Lidé kolem ní se mohou přetrhnout, aby byli v její blízkosti. Rozhodně se o ní říkají lepší věci, než o Evě Burešové. Ta prý například nedávno přesvědčila scenáristy, aby přepsali její roli Viktorie Janečkové. Přišla jí nudná.

Láska na obzoru?

Najde ale konečně mladá herečka lásku? Je krásná, úspěšná. Proč se jí pořád nedaří? Proslýchá se, že toho má zkrátka moc. Buď pracuje – nebo je ve škole. Nedávno přestoupila z Pražské konzervatoře na soukromou, protože jí nechtěli vyhovět s individuálním plánem. Tak snad se konečně nějaké to štěstí blíží!

Zdroj: Instagram, FTV Prima

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů