15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůZahraničníRudá Sonja slavila narozeniny. Na svůj věk vůbec nevypadá

Rudá Sonja slavila narozeniny. Na svůj věk vůbec nevypadá

Šest křížků by jí asi hádal málokdo. Brigitte Nielsen vypadá opravdu skvěle, což potvrdila i na parádní oslavě kulatin. Slavila výhradně s přáteli, o několik fotek se však podělila se svými fanoušky na sociálních sítích.

Brigitte Nielsen je dánská herečka, která se narodila 15. července 1963. Získala mezinárodní popularitu v průběhu 80. let díky svému výraznému vzhledu a výrazné postavě. Nielsen se objevila ve filmech jako “Red Sonja” (1985) a “Cobra” (1986), kde hrála vedle Sylvestra Stallonea, který byl tehdy jejím manželem.

Po rozvodu se Stallonem se objevila v několika dalších filmech, včetně akčního snímku “Beverly Hills Cop II” (1987) s Eddiem Murphym. V roce 1985 také vydala své debutové album s názvem “Every Body Tells a Story”, které obsahovalo několik písní, včetně hitu “Rockin’ Like a Radio”.

Setkání se svým ex

V 90. letech se Nielsen objevila v několika menších filmech a televizních pořadech. V roce 2005 se účastnila reality show “Celebrity Big Brother” ve Spojeném království a stala se vítězkou této soutěže. Následně se objevila v dalších reality show, včetně “The Surreal Life” a “Celebrity Rehab with Dr. Drew”.

V posledních letech se Nielsen objevila ve filmu “Expendables 2” (2012), kde se opět setkala se Sylvestrem Stallonem, a v roce 2018 hrála ve filmu “Creed II”. Mimo herectví se Nielsenová také věnovala modelingové kariéře a účinkovala v hudebních videoklipech.

Zdroje: redakce, dailymail.co.uk, people.com

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů