15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůZahraničníDolph Lundgren měl žít maximálně tři roky, teď si vzal o 40...

Dolph Lundgren měl žít maximálně tři roky, teď si vzal o 40 let mladší blondýnku

Je ve věku jeho dcery a stala se ženou Dolpha Lungrena. Známý svalovec přitom podle všeho stále bojuje s rakovinou. Lékaři mu dávali dva, maximálně tři roky života. Naštěstí se spletli a sympaťák si může užívat štěstí.

Za ženu si Dolph Lungren vzal sedmadvacetiletou osobní trenérku Emmu Krokdal, se kteoru se zasnoubil v roce 2020. Líbánky tráví na Mykonosu. Akční hrdina teprve nedávno řekl, že se už osm let potýká s rakovinou. Prognózy doktorů se sice nevyplnili, podle zahraničních médií to však neznamená, že má vyhráno.

„Bylo to horší, než jsme si mysleli. Začal mluvit o nádorech v žaludku, plicích i páteři,“ vyprávěla Krokdal v talk show In Depth with Graham Besinger. Svatba by už asi byla dřív, pár ji ale odkládal kvůli pandemii covidu, což magazínu People potvrdil sám Lungren.

Kde si zahrál?

Rodák ze švédského Stockholmu se proslavil zejména rolí Ivana Draga, nepřemožitelného sovětského boxera, ve filmu “Rocky IV” (1985) po boku Sylvestra Stallonea. Díky úspěchu tohoto filmu se stal mezinárodně uznávaným akčním hercem.

Kromě role Ivana Draga má Lundgren na svém kontě řadu dalších významných rolí ve filmech jako “Masters of the Universe” (1987), “The Punisher” (1989), “Universal Soldier” (1992), “The Expendables” (2010) a mnoho dalších.

Je také známý svým vysportovaným tělem a tím, že se věnuje bojovým uměním. I mimo filmové plátno je aktivním zastáncem zdravého životního stylu a propagátorem fyzického tréninku.

Zdroje: redakce, people.com, In Depth with Graham Besinger, news.com.au

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů