15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 4:05
- Reklama -
DomůZahraničníModelka s nejdokonalejší tváří je sama a léčí se ze závažné nemoci

Modelka s nejdokonalejší tváří je sama a léčí se ze závažné nemoci

Je krásná a úspěšná. Odborníci její tvář vyhodnotili jako nejdokonalejší. Přesto je prý Bella Hadid sama. Vztah s Marcem Kalmanem je podle všeho už nějakou dobu minulostí. Není to ale jediná věc, kterou musí kráska řešit.

Hadid se prý nejvíce přibližuje vzoru antické krásy. To nic nemění na tom, že se podle některých zdrojů léčí z lymské boreliózy. Jde o nemoc, kterou přenášejí klíšťata. Modelka si kvůli indispozici vzala na čtyři měsíce volno a stáhla se z pracovního i veřejného života. Někteří lidé však tvrdí, že si chce také odpočinout po rozchodu.

Není totiž žádným tajemstvím, že umělecký ředitel Kalman pro ni byl velkou inspirací a v mnoha směrech i oporou. Modelka však řekla, že od sebe šli jako přátelé a není mezi nimi žádná nevraživost.

Výrazná osobnost

Hadid zřejmě našla oporu u svých rodičů, kterými jsou Mohamed Hadid, palestinský developer, a Yolanda Hadid, bývalá modelka a televizní osobnost.

Bella svoji modelovou kariéru ve svých 16 letech a brzy získala popularitu v módním průmyslu. Spolupracovala s řadou předních značek, chodila po přehlídkových molech a objevila se na obálkách prestižních časopisů. Má dvě sourozence – starší sestru Gigi Hadid a mladšího bratra Anwara Hadida, kteří jsou také úspěšnými modely.

Kromě své kariéry v modelingu se modelka aktivně angažuje v charitativních aktivitách a podporuje různé dobročinné organizace.

Zdroje: redakce, independent.co.uk, timesofindia.com

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů