23.2 C
Prague
Úterý, 25 června 2024, 1:06
- Reklama -
DomůZahraničníPrůšvihářka Lindsay Lohan porodila. Chlapeček dostal arabské jméno

Průšvihářka Lindsay Lohan porodila. Chlapeček dostal arabské jméno

Nezbedná herečka se stala maminkou. Lindsay Lohan porodila zdravého chlapce. Jeho otcem je kuvajtský bankéř Bader Shammas. Pár se vzal loni v dubnu. Dalo se očekávat, že klučina dostane arabské jméno, přesto partneři mnohé lidi překvapili.

„Lindsay Lohan a její manžel Bader Shammas přivítali krásného zdravého syna jménem Luai. Rodina si teď užívá obrovské lásky,“ uvedl zástupce herečky pro magazín Daily Mail. Chlapec se narodil v Dubaji a všichni věří, že po mamince zdědí jen krásu a ne „divoké“ geny.

Talent a problémy

Přitom Lindsay Lohan měla našlápnuto k hvězdné kariéře. Začala jako dětská modelka a později se objevila v několika reklamách a televizních seriálech. Její průlom přišel s rolí dvojčat v remaku filmu “The Parent Trap”. Po tomto úspěchu se Lindsay stala velmi populární a pokračovala ve své herecké kariéře.

Bohužel, v průběhu let se herečka potýkala s osobními problémy a mediálním tlakem, což ovlivnilo její kariéru. Měla několik problémů se zákonem, a to včetně řízení pod vlivem alkoholu a drog. Byla opakovaně zadržována a střídala pobyt ve vězení, domácím vězení a rehabilitačních centrech. Její závislosti a opakované pokusy o odvykání byly široce sledovány veřejností a médii.

Další potíže

Po několika zatýkáních a odsouzeních byla Lohan podmíněně propuštěna a měla dodržovat podmínky probačního dohledu. Nicméně je porušovala a často se dostávala do konfliktu se zákonem. V důsledku svých osobních problémů často nepřišla na natáčení včas nebo nebyla schopna dodržovat své pracovní závazky. To vedlo k problémům s filmaři a produkčními společnostmi.

Lohan byla také diagnostikována s různými zdravotními a psychickými problémy, které měly vliv na její kariéru a osobní život. Snad se teď její život definitivně obrátil k lepšímu. Jako maminka si prý bude dávat pozor.

Zdroje: redakce, ew.com, nbcnews.com

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů