15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůZahraničníHvězda amerického fotbalu má po Bündchen a Kardashian novou krásku

Hvězda amerického fotbalu má po Bündchen a Kardashian novou krásku

Krásná modelka Irina Shayk má prý nového milence. Podle zahraničních médií jím není nikdo jiný, než hvězda amerického fotbalu Tom Brady. U bývalého manžela Gisele Bündchen podle všeho strávila noc.

Fotografové nový pár nachytali v autě při romantických gestech. Hladili se a podle svědků na sebe zamilované hleděli. Přitom to není první zpráva o tom, že jsou si Shayk a Brady blízcí. Podobné informace se totiž objevily už na začátku prázdnin. Až teď se to ale prokázala i na fotografiích.

Otázka je, zda jde pro Bradyho o vážný vztah, nebo jen další románek. Když loni skončilo jeho třináctileté manželství s Gisele Bündchen, byl spojován s mnoha ženami. Figurovala mezi nimi například i Kim Kardashian či slovenská kráska Veronika Rajek. Až čas tedy ukáže, zda je ruská modelka a herečka jen chvilkovým pobavením.

Vysněný muž

Není se samozřejmě čemu divit, že se na Bradyho krásné ženy lepí. Je považován za jednoho z nejlepších quarterbacků v historii National Football League (NFL). Většinu své kariéry strávil u týmu New England Patriots, za který hrál v letech 2000 až 2019. Během působení u Patriots dosáhl mnoha rekordů a vedl tým k řadě úspěchů, včetně vítězství v Super Bowlu.

Mezi jeho mnohé úspěchy patří několik ocenění nejužitečnějším hráčem Super Bowlu (Super Bowl MVP), nejvyšší počet vítězství v Super Bowlu a mnoho dalších rekordů. Po odchodu z New England Patriots v roce 2020 podepsal smlouvu s týmem Tampa Bay Buccaneers, kde pokračoval ve své úspěšné kariéře a získal další Super Bowl, tentokrát v sezóně 2020.

Brady je považován za ikonu amerického fotbalu a jeho úspěchy ho zařazují mezi největší hráče v historii tohoto sportu.

Zdroje: redakce, people.com, dailymail.co.uk, nypost.com

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů