19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůČeskéJako pravý princ: Forejt vzal Burešovou do New Yorku, kde jí plní...

Jako pravý princ: Forejt vzal Burešovou do New Yorku, kde jí plní sny

Své třicetiny slaví herečka Eva Burešová ze seriálu ZOO opravdu ve velkém! Považuje je totiž za významný milník. Šuškalo se, zda nedostane ke kulatinám zásnubní prstýnek… Ale to se nestalo! Místo toho jí partner Přemek Forejt odvezl do New Yorku, kde jí plní jeden sen za druhým.

Dvojice vyrazila na muzikál Hamilton a koncert Beyoncé. Právě studium muzikálu Burešovou provází po celý život. “Nebudu kecat, bulela jsem už po cestě do divadla. Prostě celý život studujete muzikál, koukáte v televizi a ve škole na všechny ty záznamy z těch legendárních kousků a najednou jste tady,” podělila se o své dojmy nadšená herečka.

Poslouchá ještě Beyoncé?

Ani Beyoncé jí nezklamala. A to tři roky zpátky Eva říkala, že už jí neposlouchá. “Mám pocit, že bílá rasa začíná být utlačovaná. Cokoliv řekneme, musíme se obhajovat a omlouvat se. To je jeden z důvodů, proč jsem přestala poslouchat Beyoncé. Byla to moje modla a idol, teď je každá její píseň: my jsme nejlepší, my černoši jsme nejlepší, ty na nás nemáš, já mám tenhle zadek, tyhle vlasy. Přišlo mi, že nejsem hodna její hudby,“ svěřila se moderátorům v podcastu U kulatého stolu.

Možná, aby Přemka nezklamala, byla najednou nadšená a po nevraživosti ani památky.

“Tenhle koncert byl přehlídkou všeho dobrého co kolem sebe máme a můžeme mít. Cesta tam ukázala jak i přes to, že je na nádraží tisíce lidí, stále se dá vše zvládnout s úsměvem a slušností. Na místě to byla přehlídka nejen božích kostýmů a cool stylingů fanoušků Beyoncé, ale i podpory a tolerance,” byla ve svých emocích o něco mírnější než u muzikálu.

Forejt se tak rozhodl, že Burešové splní na třicetiny všechny sny. I ty, které už nemá! Tak snad vymyslí něco podobného i jeho milovaná. Za čtyři roky čekají Přemka čtyřicátiny.

Zdroj: Instagram, expres.cz, redakce

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů