15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůČeskéNa podzim v ZOO: Sidonie po Eduardově smrti truchlí. Viky hodí Filipovi...

Na podzim v ZOO: Sidonie po Eduardově smrti truchlí. Viky hodí Filipovi na krk cizí děti

S nadcházejícím návratem seriálu ZOO po letní pauze se diváci mohou těšit na další vzrušující a nečekané události. Po sblížení Viky s Filipem a tragédii, kterou rodina Novotných zažila, budou postavy čelit novým výzvám a životním rozhodnutím.

Sid se rozhodla mít s Adamem miminko, což bude mít velký dopad na jejich vztah a rodinný život. Hlavně ve chvíli, kdy si to mladá žena rozmyslí. Haďák, který touží po rodině, bude zklamaný. Ale čemu má dát přednost? Rodině? Firmě? Práci v ZOO? Rozhodování bude těžké…

Diváci se také dočkají odpovědí na otázky, které zůstaly nezodpovězené po posledních dílech. Jak se vyvíjí vztah Viky a Filipa? Jaké tajemství skrývá rodina Novotných a jak se vyrovnávají s tragédií, která je postihla?

Tragédie v rodině Novotných

Po tragické smrti svého otce Eduarda v důsledku vlny tsunami se Sid rychle musí vypořádat s novou situací a stává se mladou manažerkou, která náhle musí řídit obrovskou firmu. Spát bude málo, energii doplní energetickými nápoji – a Alice bude tušit, že se schyluje k maléru.

Najde Viky konečně štěstí?

Mezitím Viky stále bojuje s vnitřními konflikty – nese s sebou bolest kvůli tomu, jak se zachoval Petr… Zároveň ale nachází štěstí s Filipem, který jí dává veškerou podporu. Ačkoli se nechová vždy nejlépe, Filip je trpělivý a zaujímá roli skvělého parťáka pro Viky i její děti (Petrova dvojčata), včetně malého Péti.

Jenže! Čeho je moc… Viky se rozhodne požádat Filipa, aby se o Petrovy děti staral společně s ní. Mařenka se jí snaží vysvětlit, že děti by měly být se svým otcem. Nakonec se Viky rozhodne poslechnout dobrého kamaráda a děti odjedou. Malý Péťa zůstává v Čechách, jeho otec bude dál platit jen alimenty.

Nové postavy

V dalším období seriálu ZOO se také dočkáme nových postav! Nově si v seriálu zahraje například Martin Preiss, který nahradí Davida Gránského ve funkci marketingového ředitele. Taktéž se objeví herečky Denisa Nesvačilová a Veronika Žilková, které přinesou novou dynamiku do děje.

Návrat Roberta Urbana?

Návrat Roberta Urbana do seriálu se jeví jako nereálný, protože pracuje na jiných projektech a nezbývá mu na postavu Petra Kříže čas.

Série ZOO slibuje nadcházející pokračování plné emocí, dramatických událostí a nových postav, které nás určitě udrží v napětí. Za krátkou dobu se stal fenoménem a diváci se mohou těšit na napínavý a emotivní pokračování příběhů postav, které si získaly jejich srdce. Před námi je ještě několik týdnů plných dobrodružství, lásky, a rodinných dramat, a mnozí už netrpělivě čekají, jak se osudy postav dále rozvinou.

Zdroj: seriál ZOO, Instagram, redakce

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů