15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 4:05
- Reklama -
DomůZahraničníBeyoncé pod palbou kritiky: Lidé jí spílají za ceny vstupenek na místa,...

Beyoncé pod palbou kritiky: Lidé jí spílají za ceny vstupenek na místa, odkud není nic vidět

Je slavná, krásná. Proto si možná Beyoncé myslí, že ať udělá cokoli, lidé jí budou „zobat z ruky“. Ceny za lístky na její koncerty jsou totiž astronomické. Obrovské peníze stojí dokonce i místa, odkud na zpěvačku její fanoušci vůbec neuvidí.

Beyoncé je na turné Renaissance, kterým propaguje svoji v pořadí sedmou desku. A když pořadatelé akcí začali nabízet „levnější“ místa za pódiem, mnoho fanoušků začalo slavnou zpěvačku posílat do míst, kde panuje věčná tma. V přepočtu tři a půl tisíce korun na pozice, která ze běžně prodávají například zrakově postiženým, protože z nich nevidíte opravdu nic, co se na pódiu děje, je podle mnohých zlodějina.

Ošklivá kaňka na podařeném turné

„Chci to vidět, je to úžasná show. Tohle je vážně směšné,“ rozčiloval se jeden z jejích obdivovatelů pro britský deník The Sun. Přitom Beyoncé je za své turné jinak vesměs chválena. Pozitivní recenze jdou ze Severní Ameriky i Evropy. Zřejmě i proto, že si její fanoušci užijí songy nejen z nejnovější desky, Beyoncé nabízí průřez celou svojí úspěšnou kariérou. Ceny vstupenek tak jsou jedinou, ale hodně viditelnou kaňkou.

Beyoncé se proslavila už jako členka dívčí skupiny Destiny’s Child, později si vybudovala úspěšnou sólovou kariéru. Je považována za jednu z nejvlivnějších a nejúspěšnějších zpěvaček své generace. Její hudební styl zahrnuje R&B, pop, hip-hop a soul. Mezi její nejznámější hity patří písně jako “Single Ladies (Put a Ring on It)”, “Crazy in Love”, “Halo”, “Formation” a mnoho dalších.

Kromě zpívání má také úspěšnou hereckou kariéru a zahrála si v několika filmech, například v “Dreamgirls”, “Obsessed” a “The Lion King” (2019), kde propůjčila hlas postavě Nala. Beyoncé získala mnoho ocenění, včetně 28 cen Grammy.

Zdroje: redakce, The Sun, people.com

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů