15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 2:05
- Reklama -
DomůZahraničníKevin Costner se s manželkou nepáral: Vyhodil ji z domu

Kevin Costner se s manželkou nepáral: Vyhodil ji z domu

Přišlo to jako blesk z čistého nebe. Kevin Costner si myslel, že žije ve spokojeném manželství. Jenže skutečnost byla podle všeho jiná. Manželka mu dala na stůl rozvodové papíry. Legendární hollywoodský herec si to ale nenechal líbit.

Soud jeho manželce Christině Baumgartnerové na konci července nařídil, aby opustila Costnerovo přepychové sídlo s třemi vilami v Santa Barbaře. Ona to však prý za žádnou cenu nechtěla udělat. Kdo by se jí také divil, že? Nicméně Costnerovi zřejmě došla trpělivost a podle zahraničních médií byly v areálu k vidění dodávky stěhovací služby. Stěhovaly věci k domečku ve stejné ulici, který také patří legendě Hollywoodu.

Někteří přátelé herce tvrdí, že chce svoji manželku ponížit a udělat jí ze života peklo. Proto ji podle nich poslal do montovaného domku, který má k luxusu hodně daleko. Jestli tam Baumgartnerová zůstane trvale, nebo jde jen o dočasné řešení, je zatím ve hvězdách. Jisté je ale asi jedno – Costner už s ní nechce mít nic společného.

Lidé stojí při něm

Nutno říct, že většina veřejnosti je nejspíš na straně Costnera. Nejen proto, že jeho drahá polovička měla mít během jejich manželství několik románků. Za krasavcem ale samozřejmě stojí i celá řada úspěchů.

Je jedním z nejuznávanějších a oblíbených herců své generace. Získal mnoho ocenění za své herecké výkony a byl nominován na několik Oscarů, včetně vítězství za nejlepší režii za film “Tanec s vlky” (Dances with Wolves) z roku 1990. Mezi jeho další známé filmy patří “Bodyguard” (The Bodyguard), “Robin Hood: Král zbojníků” (Robin Hood: Prince of Thieves), “Přirozená otevřenost” (Field of Dreams), “JFK” a “Vodní svět” (Waterworld).

Kevin Costner je také aktivním environmentálním aktivistou a je známý pro své úsilí na podporu ochrany životního prostředí a udržitelnosti.

Zdroje: redakce, people.com, insider.com

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů