15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 2:05
- Reklama -
DomůČeskéVýročí svatby s manželkou Gránský neoslavil. Prioritou je teď syn

Výročí svatby s manželkou Gránský neoslavil. Prioritou je teď syn

Herec David Gránský je od loňského června pyšným tatínkem a tento nový úkol si plně užívá! Společně se svou manželkou Nikolou prožívají nezapomenutelné chvíle s jejich malým synem Mateem. Nedávno se Gránský rozhodl, že opustí seriál ZOO, aby mohl být plně k dispozici své rodině a věnovat se synovi i manželce. Tomu teď přichystali rodiče velkolepou oslavu prvních narozenin.

Kariérní rozhodnutí opustit oblíbený seriál může být pro mnohé herce obtížné, ale David Gránský si stojí za svým rozhodnutím. Rodina je pro něj největší radost a prioritou v životě, a proto se rozhodl, že ji nechce zcela podřizovat profesionálním povinnostem.

Moderátorem talentové soutěže už popáté

Avšak, jako každý rok, i v letošním roce mu jedna povinnost nemohla uniknout. David byl vybrán jako moderátor populární soutěže Česko Slovensko má talent už popáté, a to právě v době výročí svatby s Nikolou. I přestože tento rok vzhledem k natáčení soutěže své čtvrté výročí neslavili, David poslal manželce alespoň květinu, aby ji překvapil a vyjádřil jí tak svou lásku. A jeho manželka mu za to připomněla, jak moc ho pořád miluje. Pro mnohé jsou právě oni vzorem dokonalého páru – životem spolu jdou už několik let. A skandály se jim vždy vyhýbaly.

Takové chvíle už se nebudou opakovat

Pro Davida s Nikolou je rodina na prvním místě a svůj volný čas chtějí věnovat právě Mateovi. Oba se snaží vytvářet pro svého malého syna co nejlepší prostředí a věnovat mu co nejvíce lásky a pozornosti. Mateo navíc nedávno oslavil svůj první rok života a oslava byla vskutku velkolepá. Nechyběl skákací hrad ani slavné celebrity. Dorazila Sandra Nováková s rodinou i Tomešovi.

Oba si uvědomují, že to jsou právě tyto chvíle, které si budou pamatovat celý život. Ačkoli David má stále spoustu pracovních závazků, snaží se je skloubit s rodinnými povinnostmi tak, aby mu nikdy neuniklo to nejcennější – radost a štěstí z rodinné pohody. A i tím si získává srdce nejedné fanynky!

Zdroj: Instagram, zeny.iprima.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů