15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 4:05
- Reklama -
DomůČeskéTomáš Jeřábek končí v roli úlisného bankéře

Tomáš Jeřábek končí v roli úlisného bankéře

Herec Tomáš Jeřábek zažil kariérní úspěch díky své roli prudérního bankéře, která se mu stala kšeftem snů. Po dobu dvanácti let si užíval pravidelného příjmu, natáčel reklamy a měl možnost si vybírat role v seriálech a divadle podle svého vkusu, ne podle výše honoráře.

Avšak začátky nebyly vždy tak slavné. Spolu s manželkou Halkou Třešňákovou čelili finančním problémům, které dokonce způsobily, že neměli na elektřinu a jídlo. Smlouva s Air Bank mu tehdy změnila život. Získal stabilní a zajímavou roli, díky níž mohl na finanční starosti zapomenout. Jenže krutá realita znovu zaklepala na dveře, když banka rozhodla o změně svých reklamních kampaní a o Jeřábka už neměla zájem. Tomáš Měcháček, který mu v reklamách sekundoval, ale zůstává.

Na podzim znovu v Jedné rodině

Tato situace může být pro Tomáše Jeřábka velmi náročná. Už si dávno zvykl na jistotu. Pokud se nedokáže rychleji přizpůsobit nové situaci, mohou se objevit finanční problémy, podobně jako tomu bylo dříve. To jim s Halkou o smíchu skutečně nebylo.

Naštěstí má naději v dalším projektech. Seriál Jedna rodina, ve kterém účinkuje, si získal srdce diváků a v podzimní druhé řadě zaujme opět svou postavou.

Další pracovní příležitost?

Nyní je však otázkou, zda tato role bude stačit k pokrytí jeho finančních potřeb, zejména když se jeho životní styl a nároky určitě zvyšovaly v průběhu úspěšné kariéry.

Doufejme, že si udrží klid a kreativitu a že si bude schopen najít nové příležitosti, které mu zajistí stabilní živobytí. Herecká kariéra je často plná výkyvů, a každý herec musí čelit změnám…

Zdroj: expres.cz, TV Nova, aktualne.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů