19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 10:05
- Reklama -
DomůČeskéPatricie Pagáčová si koupila byt na Tenerife

Patricie Pagáčová si koupila byt na Tenerife

Herečka Patricie Pagáčová nedávno ukázala své podnikatelské schopnosti, když se rozhodla investovat do nemovitostí na Tenerife. Pořídila si byt s plánem ho pronajímat! Pomohla jí k tomu kamarádka, herečka Alice Bendová. Ta má se zdejšími apartmány už četné zkušenosti.

Rozhodnutí vzešlo z dohody s kolegyní Alicí Bendovou, která byt původně chtěla pro sebe. V oblasti se prodávají menší apartmány za ceny mezi třemi až sedmi miliony korun. Ačkoliv přesnou částku za byt na Kanárech Patricie Pagáčová neuvedla, je zřejmé, že jí na takové investiční rozhodnutí nechybí finanční prostředky, což jen potvrzuje její úspěšnou kariéru v divadelní i filmové branži.

Skvělá investiční příležitost

Herečce se v poslední době daří velmi dobře. Brzy jí čeká natáčení do seriálu Jedna rodina, kde si za jeden natáčecí den vydělá prý až 16 tisíc korun! Alice Bendová, která je také herečkou, již v minulosti do nemovitostí na Tenerife investovala. Byt tam pronajímala asi za 2 tisíce korun na noc pro dvě osoby. S ohledem na to, že Kanárské ostrovy jsou atraktivní destinací pro turisty po celý rok, bude tento byt pro Pagáčovou výborným zdrojem příjmu. Mimo to jim poskytne skvělé místo pro rodinnou dovolenou.

„V červnu jsem se na ten byt byla podívat, v červenci se koupil a teď se tam chystám v srpnu, už do nového, kdy bude vymalováno, nový nábytek, aby se to od podzimu mohlo začít pronajímat,“ prozradila pro Expres.cz.

Zdroj: expres.cz, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů