15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 4:05
- Reklama -
DomůČeskéMichaela Pecháčková vyhlásila konkurs na nového chlapa

Michaela Pecháčková vyhlásila konkurs na nového chlapa

Mladá herečka Michaela Pecháčková (19) už dlouho touží po lásce. Zatím se jí nedaří najít toho pravého partnera. Spekulovalo se však, že jí do oka na natáčení seriálu ZOO padlo do oka hned několik kolegů. K její smůle jsou takřka všichni zadaní.

Nejprve se prý tak trochu zamilovala do svého hereckého kolegy Davida Gránského (31). Ten má ale rodinu, nic z toho nebylo. Pak jí měl do oka padnout Šimon Bilina (27, se kterým točí spoustu milostných scén.

I ten má však doma partnerku. Je jí herečka Hana Drozdová (31), která je zatím méně slavná než její milý. I tak je velkou nadějí české herecké scény. A zdá se, že jim to klape na jedničku. Kde tedy bude Pecháčková hledat, když mezi herci to evidentně nemá cenu?

Michaela Pecháčková si zahrála v ZOO se Šimonem Bilinou (foto: se souhlasem FTV Prima)

Seznamkám se nebrání

“Když se tlačí na pilu, tak to stejně asi nedopadne nejlíp,“ vysvětlovala představitelka Sid, že to nechává na osudu. A nebrání se ani seznamkám! A že by randila s fanouškem? Proč vlastně ne.

Michaela Pecháčková se nakonec rychle vzpamatovala a nyní má jasno, co od budoucího partnera očekává. Stanovila si jasné podmínky pro rande. Budoucí partner jí musí pozvat osobně a získá si body, pokud dokáže vařit něco dobrého. Pro zájemce o její srdce jsou dveře otevřené. Jen na place seriálu ZOO asi nikoho nenajde.

Zdroj: redakce, seriál ZOO, Instagram, extra.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů