15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůZahraničníVěčně nespokojený Robbie Williams: Trpí dysmorfobickou poruchou

Věčně nespokojený Robbie Williams: Trpí dysmorfobickou poruchou

V poslední době shodil třináct kilo, ale stále se sebou není spokojený. Asi by to u člověka jako je Robbie Williams čekal málokdo. Bohužel slavný zpěvák trpí dysmorfobickou poruchou, který mu vlastně jiné jednání ani nedovoluje.

Fanoušci by čekali, že si bude užívat život v luxusu a řešit jen málo věcí. Opak je ale pravdou. Kvůli dysmorfobické poruše má Robbie Williams pocit, že má jednu nebo několik deformit na svém těle. To ho nutí se sebou neustále něco dělat, vylepšovat se. I když výrazně zhubl a vypadá dobře, asi nikdy spokojený nebude.

Slavný zpěvák nepřímo přiznal, že uvažuje o plastické operaci. „Každý, kdo vidí nepovedené plastiky říká ,Bože, nedělej to`. Ale nikdo už neřeší ty operace, které se povedly,“ řekl britskému bulvárnímu deníku The Sun. V minulosti už mluvil o zahuštění vlasů či botoxu.

Jak šel čas…

Williams je přitom na špičce už hodně dlouho. Na hudební scénu vstoupil jako člen skupiny Take That, která byla velmi populární v 90. letech. Brzy se však rozhodl skupinu opustit a začal budovat svou sólovou kariéru.

Jeho první sólové album “Life thru a Lens” vyšlo v roce 1997 a přineslo hity jako “Angels” a “Let Me Entertain You”. Další alba, jako například “I’ve Been Expecting You”, “Sing When You’re Winning” a “Escapology”, mu získala širokou fanouškovskou základnu a stal se jedním z nejúspěšnějších britských sólových zpěváků.

Sláva po celém světě

Robbie Williams je známý svými výraznými živými vystoupeními a charismatickou osobností. Jeho hudební styl zahrnuje prvky popu, rocku a elektronické hudby. Mezi jeho další populární písně patří “Rock DJ”, “Millennium”, “Feel”, “She’s the One” a mnoho dalších.

Kromě hudební kariéry se Robbie Williams také objevil ve filmu a televizi a účinkoval v několika projektech. Má rozsáhlou fanouškovskou základnu po celém světě a jeho vliv na hudební průmysl je značný.

Zdroje: redakce, The Sun, people.com

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů