19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůČeskéVeronika Žilková míří do seriálu ZOO

Veronika Žilková míří do seriálu ZOO

Oblíbená herečka Veronika Žilková přijala roli v seriálu ZOO! Poprvé v životě si zahraje uklízečku a náramně si to užívá. Po tvrdém rozpadu vztahu s Martinem Stropnickým se jí pracovně daří. Prioritou pro ni ale stále zůstává dcera Kordula. Té je momentálně mámou i tátou.

V seriálu ZOO si zahraje uklízečku Petru Hubáčkovou. Bude mít tajemství, které zatím nikdo nezná.

Nová role jí baví

„Jdu do ZOO a nesu si s sebou tajemství, které prozatím ví jen scenárista a já. Před diváky ho necháme ještě ukryté. Začnu tam pracovat z jediného důvodu, protože se chci dostat k někomu, s kým mě pojí minulost. Uklízečku jsem ještě nikdy nehrála a moc mě baví jezdit s tím vozíkem a uklízecími potřebami. Petra působí velmi nenápadně, nechce na sebe upozorňovat, je to trošku taková detektivka. Chce zapadnout, aby mohla ten svůj detektivní plán uskutečnit,“ láká na svou roli Žilková.

„Byla jsem nadšená, protože když jsme hledali do muzikálu Okno mé lásky hlavní představitelku, tak jsem v seriálu ZOO zahlédla Míšu Pecháčkovou a pozvali jsme ji díky tomu na konkurz. Je to můj kůň, kterého jsem přivedla do divadla, a jsem potěšena, že jsem dostala šanci potkat se s ní před kamerou. Kruh se hezky uzavřel,” dodává.

Chystá stand-up

Momentálně je pro ni prioritou dcera. Vztah s Martinem Stropnickým se rozpadl, když se s ní rozešel po e-mailu a našel si náhradu. Tou se stala mladší asistentka Markéta Horňáková. Dnes se tomu se synem Vincentem už dávno směje. Dokonce připravuje stand-up, který se bude jmenovat Moje první kopačky.

Kordula Stropnický prý rozvod odnesla nejvíc, jak říká její maminka. Se svým tátou dodnes nekomunikuje. Důvod k radosti však Žilkové dává i starší dcera Agáta Hanychová. Ta nedávno porodila dceru Rozárku, kterou má s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Dvě starší děti, syna Kryšpína a dceru Miu, má z předchozích vztahů.

Zdroj: redakce, FTV Prima, Face to Face

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů