19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 10:05
- Reklama -
DomůČeskéHerečka ze seriálu Zlatá labuť je těhotná

Herečka ze seriálu Zlatá labuť je těhotná

Krásná Kamila Trnková se raduje ze šťastné novinky! S manželem Adamem Ernestem čekají dalšího potomka. Je to jeden z důvodů, proč končí v seriálu Zlatá labuť.

Je vlastně tak trochu nenápadná, ale talentu má na rozdávání. Kamila Trnková je manželkou herce Adama Ernesta ze seriálu Kukačky, se kterým zanedlouho přivítá na světě jejich druhé dítě.

Šťastná novina

V seriálu Zlatá labuť si zahrála klavíristku Martu, která byla znásilněná a následně při pokusu o sebevraždu oslepla. Dlouho trvalo, než zjistila, kdo jí to opravdu udělal. Když ale konečně usvědčila Bouchnera, její role končí.

“Není to úplně z mojí vůle. Ale čekám miminko, takže to pravděpodobně sehrálo jistou roli,” přiznala. “Tak není to pro mě role zcela nová, protože už je to druhé dítě. Ale určitě to bude změna a mnohem větší fičák,” těší se.

Kamila Trnková jako Marta v seriálu Zlatá labuť (foto: se souhlasem TV Nova)

O ruku ho požádala sama

S Adamem Ernestem jsou šťastní, málo kdo by si tipnul, že už jsou dokonce manželé! O ruku ho však požádala sama Trnková. Když jí totiž sám žádal poprvé, krátce na to se rozešli. Podruhé nechtěla dlouho čekat, a tak to vzala do svých rukou.

“Došlo skutečně k rozchodu, ale pak jsme zjistili, že bez sebe nemůžeme vydržet. A přišlo těhotenství. Stará žádost už neplatila, a tak jsem ho požádala o ruku já. Dostal zásnubní prstýnek, všechno, jak má být. Je pravda, že svatba ještě nebyla, ale bude. Jinak mi nevadí, když romantická gesta dělá muž,” rozpovídala se v rozhovoru pro Novinky.cz. Nijak se netají tím, že je to obvykle právě ona, kdo nosí doma kalhoty.

Manželům gratulujeme!

Zdroj: redakce, TV Nova, novinky.cz, TV Guru

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů