19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůZahraničníDalší úlety Britney Spears. Na večírku jí olízali nohu

Další úlety Britney Spears. Na večírku jí olízali nohu

Její manžel Sam Asghari podal žádost o rozvod, pár jde od sebe. A asi by to nebyla Britney Spears, kdyby to přijala v klidu a začala třeba i přemýšlet o tom, kde se stala chyba. Místo toho vyrazila na divoký večírek. A děly se věci.

Sociální sítě jsou plné divoko Britney Spears, která si zřejmě střihla něco jako porozvodový večírek a rozhodla se, že se na žal opije. Zábrany odhodila stranou, což využil jistý Dave, který jí klečel u nohou a olizoval je. Nutno říct, že na naléhání rozdováděných kamarádů kolem. Dave možná po vystřízlivění koukal, jak velké je čuňátko.

Opakovaná nevěra?

To ale nebylo zdaleka vše. Scénka u bazénu byla jako vystřižená z předehry nějakého filmu pro dospělé. Parta borečků ji nosila na rukou, zpěvačka je nazvala „nejoblíbenějšími kluky“. Je otázka, jakou mají funkci. Buď jak buď, máme střih a…nahou Britney Spears v posteli, kde ji „zdobily“ pouze vysoké kozačky. Tak snad chlapci splnili to, proč na mejdanu byli. V každém případě Sam Asghari si podle všeho může gratulovat, že ji pustil k vodě.

Navíc se spekuluje, že mu byla v minulosti opakovaně nevěrná. Například s členem své ochranky. Přitom popová hvězda má na svědomí tolik skandálů, že by jiným nevystačily na několik životů.

  1. Vztah s Justinem Timberlakem: Britney byla v minulosti ve vztahu s popovým zpěvákem Justinem Timberlakem, který skončil roku 2002. Jejich rozchod byl mediálně sledován a oba zpěváci se následně obviňovali z toho, kdo byl příčinou rozpadu vztahu.
  2. Rozvod s Kevinem Federlinem: Zpěvačka se provdala za tanečníka Kevina Federlinea v roce 2004. Jejich vztah byl plný kontroverzí a byl často sledován médii. Rozvedli se v roce 2007 poté, co se odehrála série nevyjasněných událostí, včetně veřejných výbuchů vzteku ze strany Britney.
  3. Ztráta opatrovnictví nad dětmi: Po rozvodu se zapletla do právního sporu o opatrovnictví nad svými dvěma syny, které má s Kevinem Federlinem. To vedlo k situaci, kdy byla umístěna pod dočasnou opatrovnictví svého otce Jamieho Spearse.
  4. Narušení veřejného chování: Britney byla několikrát vyfocena při problematickém chování, včetně nevhodných situacích, které budily obavy o její fyzické i duševní zdraví.
  5. Britney pod dohledem opatrovnictví: Asi největší kontroverzí, která se kolem Britney Spears rozvířila, byla situace ohledně jejího opatrovnictví. Od roku 2008 byla pod dohledem, což zahrnovalo dohled nad jejím majetkem a osobními záležitostmi. To vyvolalo otázky ohledně toho, zda je Britney schopná samostatně rozhodovat o svém životě.

Zdroje: redakce, people.com, usatoday.com

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů