19.2 C
Prague
Pátek, 24 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůČeskéKazma se prý chce vrátit k Andy. Maru ale propálila, že na...

Kazma se prý chce vrátit k Andy. Maru ale propálila, že na dovolenou neodletěl a bydlí spolu

Do kin dorazil dlouho očekávaný film ONEMANSHOW: The Movie, za kterým stojí Kamil Bartošek. Kazma, jak si říká, slibuje nevšední zážitek, hru o milion dolarů a změnu celé kinematografie. Jedna myšlenka z filmu ale vyčnívá – vypadá to, že stále miluje svou bývalou partnerku Andreu Kalousovou!

Na lásce k bývalé partnerce by nebylo ni zvláštního, kdyby Kazma neměl doma Maru Roseckou – mladou influcencerku, o které tvrdí, že na filmu spolupracovala v rámci marketingu. Alespoň se to říká. Oni se to snaží nepochopitelně tajit. Spíše se nabízí otázka, zda mezi sebou nemají jen dohodu o “mírně výhodnějším přátelství”.

Fotografové ostatních médií je ale už několikrát přistihli, jak se k sobě vroucně mají, tulí. Navíc se Marie fotí ve stejné koupelně jako jeho bývalka Andrea Kalousová – nebo věší prádlo ve stejné kuchyni. A to už nemůže být náhoda!

Ačkoliv Kazma navíc avizoval, že po premiéře filmu odletí, nedávný rozhovor potvrdil opak. Měl za sebou závěsy, u kterých se natáčí i Rosecká.

ONEMANSHOW – The Movie (foto: se souhlasem Bontonfilm)

Bývalé přítelkyni vyznal lásku

Kazma jí přitom stále zapírá. Říká, že spolu nechodí, nebydlí – nic. Jenže, kde je vlastně pravda? Na premiéře vyznal filmem lásku k Andree Kalousové, ačkoliv v osazenstvu seděla Maruška. A nadšená prý nebyla.

Andy se prý ale chystá na promítání filmu – a pak se vyjádří. A to se teprve můžou začít dít věci…

Zdroj: redakce, extra.cz, blesk.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů