15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůČeskéVacula dohodil Besky roli ve Zlaté labuti

Vacula dohodil Besky roli ve Zlaté labuti

Herec Adam Vacula je až po uši zamilovaný do své partnerky Veroniky Beskydiarové, se kterou už dokonce sdílí domácnost. Strávili spolu léto ve Francii, užívali si jeden druhého. A teď si dokonce zahrají ve stejném seriálu!

Oba dva za sebou už jedno nevydařené manželství mají, teď našli lásku bok po boku. Adam Vacula si svou milou nemůže vynachválit. I Veronika o něm mluví jako o muži, kterého jí seslalo samo nebe.

Adam Vacula je jednou z hlavních hvězd seriálu Zlatá labuť, jeho partnerka ho teď bude následovat. Ještě není jasné, jakou roli si zahraje. Už dříve se ale nechala slyšet, že pro ni ze začátku bylo těžké koukat se na Adama, jak líbá jinou. Tak uvidíme, co krásnou vítězku Masterchefa čeká teď!

Na co se mohou diváci těšit na podzim ve Zlaté labuti?

Po fotbalovém zápase s Němci propuknou v Praze nepokoje. Doba je zlá a atmosféra v Labuti napjatá. Gestapo začíná zatýkat. Bára (Marta Dancingerová) odhalí podlou lest. Tlak Gruberových (Jaroslav Plesl, Sarah Haváčová) na Irenu (Kristýna Ryška) je takřka neúnosný. Eva (Beáta Kaňoková) se bojí o Martina (Kryštof Bartoš) a chce mu pomoci. Co všechno je kvůli tomu ochotná udělat? Petr (Adam Vacula) je ženatý s Markétou (Bára Bočková), i když svatbu nechtěl. A čeká ho další nemilé překvapení, na jehož základě se Petr rozhodne udělat zásadní krok…

Marta (Kamila Trnková) už nedokáže dál mlčet. Bude viník jejího znásilnění konečně potrestán? Marta za svoji odvahu tvrdě zaplatí, a to svou vlastní smrtí. Když Petr s Bárou doběhnou na místo činu, sklání se nad Martou Irena s rukama od krve. Jenže není zcela zřejmé, jaký mohla mít k tomuto činu důvod… Tlak doby sílí a příběhy Zlaté labutě pokračují.

Zdroj: redakce, TV Nova, iDNES.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů