23.2 C
Prague
Úterý, 25 června 2024, 12:06
- Reklama -
DomůČeskéKazma má smůlu. Andrea má jiného

Kazma má smůlu. Andrea má jiného

Velké gesto Kazmy možná zůstane bez odezvy. Pro Andreu Kalousovou tři roky natáčel film, vyznal jí lásku a zdá se, že bez okolků ukončil vztah s Maru Roseckou. Ale vyplatí se mu to vůbec?

Andrea na jeho film, který je vlastně jen vyznáním kluka, který zůstal nešťastně opuštěný, odpověděla písní. Pak ale udělala zvláštní gesto, natočila videoklip, ve kterém má tajného přítele (o kterém pochopitelně diváci spekulují, že je to Kazma) a odjela vlakem. Metrem, abychom byli přesní. Proč?

Ve videoklipu je tajná postava

Kdyby videoklipem přiznala, že randí s Kazmou (ještě pořád nebo zase, to je vlastně jedno), byla by to bomba roku. Ale to se nestalo. Naopak to působí jako výsměch bývalému příteli, který už dávno nemá šanci. Přitom se takřka všichni v komentářích shodují, že tajemná silueta vypadá jako Kazma. Tak kde je vůbec pravda?

Andrea Kalousová se dříve živila jako modelka (foto: se souhlasem TV Nova)

Píseň pro Kazmu

“Těžko se mi teď na zemi nohama stojí, ale asi mi nezbývá než si tím zas projít. Zrychlenej tep mám už několik dní, přemýšlím jestli tenhle odchod je poslední. Chci mít ten pocit, že vedle sebe můžem spát, víš, jak se umím o svý místo rvát,” zpívá Andrea, která po kariéře zpěvačky už touží dlouho.

Pak ale pokračuje dost neurčitě: “A tak si říkám, co by bylo kdyby jsme šli spolu, víš, tam, kde nám nic nechybí. Je až moc věcí, který nejdou zpátky vzít, když každý z nás už vlastní cestou musíme dál jít.”

Tak chce Kazmu? Nebo nechce? Má jiného? Kdo to vlastně ví?

Zdroj: redakce, Youtube, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů