15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 4:05
- Reklama -
DomůČeskéKrainová sdílí pikantní fotky, ale není zdaleka jediná

Krainová sdílí pikantní fotky, ale není zdaleka jediná

Před pár dny Simona Krainová oznámila, že vstupuje na platformu OnlyFans, kde bude sdílet pikantní obsah. Bez cenzorů. Dostala za to (jako tradičně) řadu hejtů, ale i mnoho vět podpory. Po sociálních sítích také putují vtípky a koláže na její adresu.

Asi nejvydařenější koláží je ta, která odkazuje na film Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Slavná scénka, kde Miroslav Donutil říká „vaši pí*u jsem také neviděl…“. Buď jak buď, Krainová podle všeho jen využívá své popularity, aby vydělala peníze. Není a do budoucna určitě nebude jedinou slavnou Češkou, která se tak rozhodla. V zahraničí je to navíc docela běžná praxe. Dokonce i v pokročilém věku.

Slavné krásky se ukazují

Například herečka Carmen Electra se na OnlyFans přidala v polovině roku 2022. Jen několik dní po oslavě svých padesátých narozenin. Jestli chcete vidět její exkluzivní obsah, zaplatíte deset dolarů. Ještě o patnáct dolarů více musíte přihodit, pokud se chcete dostat „na kobylku“ Denise Richards.

Mimochodem, spočítejte si, kolik měsíčně vydělá v případě, že má pět tisíc předplatitelů. Jen tak na přilepšenou má téměř 3 miliony dolarů. Prsa i zadek jsem ukázala, to si každý může najít na internetu. Na OlnyFans dávám fotky v prádle, bikinách apod.,“ nechala se slyšet herečka na stanici Sirius XM.

Už mě to nebaví

Pokud tedy bude mít Krainová obchodního ducha a krapet štěstí, může si vydělat hodně slušné peníze. Je to docela slušná motivace. Kromě té oficiální, kterou modelka také národu sdělila: „Řada mých fotek na Instagram neprojde. Neustále mě upozorňují, že mi zablokují účet, protože jsem moc odhalená a taková či maková. Už mě to fakt nebaví.“

Krainová přitom patří mezi nejkomentovanější celebrity na sociálních sítích.Mnoho lidí štve například to, že často sdílí fotky, jak sportuje. Některé ženy ji hejtují s tím, že ony na to fakt nemají…

Zdroje: redakce, sociální sítě, people.com, Sirius XM

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů