19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůČeskéZlatá labuť: Beáta Kaňoková hraje ženu, která je pro lásku schopna obětovat...

Zlatá labuť: Beáta Kaňoková hraje ženu, která je pro lásku schopna obětovat všechno

První premiérový díl podzimní sezony původního výpravného seriálu Zlatá labuť odvysílala TV Nova ve čtvrtek 24. srpna. Děj se posouvá do léta 1939 a v obchodním domě přituhuje. Válka je stále více přítomná a oblíbené hrdiny čekají složité časy. Nová sezona nabídne více dobových reálií, exteriérových scén i dramatických zápletek.

„Dostáváme se v seriálu do období, kdy začíná přituhovat, protože nacističtí okupanti začínají více uplatňovat svou moc. A právě to bude ovlivňovat příběhy našich postav,“ představuje nadcházející sezonu producent seriálu Zlatá labuť Filip Bobiňski a doplňuje ho kreativní producentka Klára Follová„Diváci se brzo dozvědí, kdo z našich postav se ukáže jako charakter a kdo se pod tíhou doby zlomí. Někoho čeká překvapivý tragický osud a někdo naopak dokáže vzít osud do vlastních rukou i v době, která tomu rozhodně nepřála.“

Co čeká diváky na podzim?

Po fotbalovém zápase s Němci propuknou v Praze nepokoje. Doba je zlá a atmosféra v Labuti napjatá. Gestapo začíná zatýkat. Bára (Marta Dancingerová) odhalí podlou lest. Tlak Gruberových (Jaroslav Plesl, Sarah Haváčová) na Irenu (Kristýna Ryška) je takřka neúnosný. Eva (Beáta Kaňoková) se bojí o Martina (Kryštof Bartoš) a chce mu pomoci. Co všechno je kvůli tomu ochotná udělat? Petr (Adam Vacula) je ženatý s Markétou (Bára Bočková), i když svatbu nechtěl. A čeká ho další nemilé překvapení, na jehož základě se Petr rozhodne udělat zásadní krok…

Marta (Kamila Trnková) už nedokáže dál mlčet. Bude viník jejího znásilnění konečně potrestán? Marta za svoji odvahu tvrdě zaplatí, a to svou vlastní smrtí. Když Petr s Bárou doběhnou na místo činu, sklání se nad Martou Irena s rukama od krve. Jenže není zcela zřejmé, jaký mohla mít k tomuto činu důvod… Tlak doby sílí a příběhy Zlaté labutě pokračují.

Míša Maurerová a Lucka Štěpánková (foto: se souhlasem TV Nova)

Kamila Trnková je těhotná

Diváky nejspíš bude zajímat, co stálo za Martiným náhlým skonem a Kamiliným koncem ve Zlaté labuti. „Martin konec nebyl tak úplně z mojí vůle. Ale čekám miminko, takže to pravděpodobně sehrálo jistou roli,“ usmívá se a prozrazuje sympatická Kamila Trnková, na které bylo těhotenství znát už během natáčení jejích posledních scén. Přestože už je to několik měsíců zpátky, Kamilina rodina se zatím ještě o nového člena nerozrostla: „Nene, ještě jsme dva v jednom,“ odpověděla nedávno stručně Kamila.

Diváci se v prvním díle s klavíristkou Martou rozloučili, naopak nově se objevila Bouchnerova manželka v podání Anny Veselé, kterou si diváci pamatují zejména jako Julču z legendárního filmu Rebelové.

Zdroj: redakce, TV Nova, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů