19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůČeskéEva Burešová touží po svatbě. Přemek ale stále otálí

Eva Burešová touží po svatbě. Přemek ale stále otálí

Herečka Eva Burešová si splnila velké přání, když potkala lásku svých snů – kuchaře Přemka Forejta. Už došlo na společný dům, psa i syna, ale jedno stále nepřichází. Žádost o ruku! Co za tím vězí?

Jedna z nejpopulárnějších mladých hereček současnosti Eva Burešová žije svůj sen. Má dvě krásné děti, chlapa svých snů po boku – nebo ne? Sama už několikrát prohlásila, že by se ráda vdávala. Přemek ale pořád otálí! Sám přitom nikdy nebyl ženatý.

Přemek Forejt si své soukromí chrání

Má krásnou dceru Stellu se ženou, o které se toho moc neví. Své soukromí si vždy pečlivě chránil. To je ostatně vidět i co se nejmladšího Tristana Williama týče. Syna Burešové a Forejta nikdo nikdy neviděl. Staršího Nathaniela ale herečka ukazovala ráda, a dokonce byl součástí několika reklamních kampaní.

„Já se chci vdávat,“ řekla Burešová nedávno pro Super.cz. Ale v New Yorku, kam pozval Přemek svou partnerku na třicáté narozeniny, se neodvážil. Možná, že nechtěl kazit narozeninovou atmosféru. Přeci jen se říká, že by to měla být nějaká speciální příležitost!

Přemek Forejt v populárním pořadu Souboj na talíři (foto: se souhlasem TV Nova)

Neukazují se spolu na Instagramu. Ale záleží na tom?

Média často spekulují, zda je mezi touto dvojicí vše v pořádku. Pravdou je, že se společně na Instagramu moc neukazují. Ale dělali to tak odjakživa. Nikdy svůj vztah na sociálních sítích neprezentovali. Tak co je teď jinak? Možná, že mají všichni pocit, že vědí lépe, jak by jejich vztah měl vypadat. Oni jsou ale takhle zkrátka šťastní!

Pravděpodobnější je, že až se dotočí seriál ZOO, Eva přijde s dalším očekávaným potomkem. Nebo možná znovu její těhotenství zakomponují do děje! Přeci jen, se svým seriálovým partnerem Tomášem Klusem jsou šťastní – její postava Viky by tak otěhotnět mohla. Je jasné, že tenhle pár čekají samé krásné věci. A rozchod mezi ně určitě patřit nebude…

Zdroj: redakce, Instagram, seriál ZOO, super.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů