19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůHoroskopyVelký horoskop na září: Ryby využijí svou silnou intuici, Vodnáři budou trénovat...

Velký horoskop na září: Ryby využijí svou silnou intuici, Vodnáři budou trénovat manifestaci

Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na měsíc září! Bude to úspěšný měsíc? Nebo se máte vyvarovat riskantních kroků? To vše a mnohem víc se dozvíte v našem horoskopu pro každé znamení zvěrokruhu.

Beran (21. března – 19. dubna)

Měsíc září přinese Beranovi možnost posílit blízké vztahy. Buďte otevření komunikaci s partnerem a vyřešte případná nedorozumění. Ve své kariéře se snažte více spolupracovat s kolegy. Mohou vám dát důležitý tip.

Býk (20. dubna – 20. května)

Září bude pro Býka časem klidu a odpočinku. Udělejte si prostor pro relaxaci a péči o své tělo. Finanční situace bude stabilní, což vám umožní plánovat budoucnost. Konečně!

Blíženci (21. května – 20. června)

V září budou Blíženci plni energie a nových nápadů. Může se objevit příležitost k cestování nebo studiu. Buďte otevření novým zážitkům a dobrodružstvím. Pozor na falešné lidi kolem vás.

Rak (21. června – 22. července)

Raci budou v září cítit silnou potřebu spojit se s rodinou a domovem. Může se objevit příležitost k úpravám domova nebo k nákupu nového bydlení. Emoce budou výraznější, buďte otevření vlastním pocitům.

Lev (23. července – 22. srpna)

Září bude pro Lva obdobím sebevyjádření. Buďte kreativní a mluvte o svých nápadech. V práci se snažte být lídrem a motivovat kolegy. Ve vztahu vás může ovládat strach z intimity.

Panna (23. srpna – 22. září)

V září se Panny mohou setkat s novými příležitostmi v oblasti kariéry. Buďte pozorní k detailům a pracujte na svých dovednostech. Zdraví bude vyžadovat více péče, takže si udělejte čas na cvičení a zdravou stravu.

Váhy (23. září – 22. října)

V září se Váhy mohou cítit v mezilidských vztazích trochu rozpačitě. Buďte trpěliví a snažte se najít rovnováhu mezi vlastními potřebami a potřebami druhých.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři budou v září hledat hlubší významy a tajemství života. Je to dobrý čas pro sebereflexi a transformaci. Můžete také najít nové způsoby, jak zvýšit svůj příjem. Nebojte se tentokrát riskovat.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

V září bude Střelec toužit po dobrodružství a nových zážitcích. Cestování a objevování nových kultur může být velmi osvěžující. Mějte však na paměti své závazky doma. Možná je čas na velký krok, který se týká budoucnosti.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorozi budou v září pracovat na svých cílech a ambicích. Je to čas pro plánování a strategii. Vztahy s autoritami mohou být důležité, buďte profesionální.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Vodnáři se v září mohou cítit více společensky a aktivně. To je skvělá doba pro setkávání s přáteli a zapojení se do komunitních aktivit. Buďte otevření novým lidem a příležitostem. Rozhodněte se žít.

Ryby (19. února – 20. března)

Ryby mohou v září zažít silnou intuici a duchovní růst. Dbejte na své sny a intuici, mohou vám ukázat správnou cestu. Buďte k sobě a svým citům laskaví.

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů