19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůHoroskopyVelký podzimní horoskop 2023: Berani začnou plánovat, Blížence čeká nový vztah

Velký podzimní horoskop 2023: Berani začnou plánovat, Blížence čeká nový vztah

Podívejte se, co vám hvězdy přináší tento podzim! Dosáhnete konečně toho, co si tolik přejete – nebo si budete muset přeci jen chvíli počkat? Zejména v listopadu budou hvězdy nakloněny změnám, nové lásce i zajímavým pracovním příležitostem. Jste připraveni si konec roku pořádně užít? Bude to stát za to!

Beran (21. března – 19. dubna)

Pro Berany bude podzim obdobím plánování a sebereflexe. Můžete cítit potřebu zpomalit a přehodnotit své cíle. To vám umožní lépe se připravit na nadcházející rok. V lásce byste mohli najít stabilitu a klid.

Býk (20. dubna – 20. května)

Býci budou v podzimním období silní a stabilní. Budete schopni plánovat a dosahovat svých cílů s lehkostí. Vaše finanční situace bude pevná, což vám umožní investovat do dlouhodobých plánů. Možná byste dokonce mohli koupit svůj vysněný dům.

Blíženci (21. května – 20. června)

Podzim přinese pro Blížence kreativitu a komunikaci. Budete mít v rukávu silnou inspiraci, ale své nápady si necháte teď ještě pro sebe. Bojíte se, aby vás někdo nepředběhl. V lásce by se mohli objevit nové příležitosti, které vás rozhodně nenechají na pochybách. Nebojte se navazovat nové vztahy.

Rak (21. června – 22. července)

Pro Raky bude podzim obdobím rodinného smíření. Můžete se těšit na společné akce a události s blízkými. V pracovní sféře byste mohli zaznamenat růst a pozitivní změny.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi budou na podzim zářit. Budete plní energie a sebejistoty, což vám umožní dosáhnout svých cílů. Je to také ideální doba pro kreativní projekty a zábavu. Mohli byste najít silného spojence.

Panna (23. srpna – 22. září)

Podzim přinese pro Panny praktičnost a organizaci. Budete schopni řešit problémy a plánovat efektivně. Ve vztazích budete chtít jasné a stabilní základy.

Váhy (23. září – 22. října)

Váhy budou v podzimním období toužit po harmonii a rovnováze. Můžete se zaměřit na vztahy a snažit se vyřešit konflikty. Je to také dobrý čas pro odvážná kariérní rozhodnutí.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Podzim přinese pro Štíry hlubokou intuici a transformaci. Můžete se ponořit do svého vnitřního světa a hledat hlubší smysl života. Je to také dobrá doba pro financování a investice.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Pro Střelce bude podzim obdobím dobrodružství a růstu. Můžete se těšit na cestování a nové zkušenosti. V lásce byste mohli najít vášeň a vzrušení.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorozi budou v podzimním období pracovití a cílevědomí. Můžete dosáhnout svých profesních cílů a zaznamenat úspěch. Finančně budete stabilní.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Podzim přinese pro Vodnáře inovace a sociální angažovanost. Budete mít příležitost zapojit se do aktivit, které vám jsou blízké. Vztahy s přáteli budou fungovat jako po másle.

Ryby (19. února – 20. března)

Pro Ryby bude podzim obdobím intuice a duchovního růstu. Můžete se více věnovat meditaci a osobnímu rozvoji. Ve vztazích budete cítit empatii a soucit.

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů