23.2 C
Prague
Úterý, 25 června 2024, 2:06
- Reklama -
DomůČeskéBude Robert Urban své role v seriálu Eliška a Damián litovat? ZOO...

Bude Robert Urban své role v seriálu Eliška a Damián litovat? ZOO byla lepší šance

Když Robert Urban odcházel ze seriálu ZOO, už měl dávno v hlavě myšlenku na hlavní roli v seriálu Eliška a Damián. Trénoval šerm i jízdu na koních. Dal do toho všechno. Pak přišla taková vlna kritiky, jakou asi nikdo ani nečekal.

Přitom právě Robert Urban je skvělý herec – o tom není pochyb. Do povědomí se dostal ale právě jako soudce Petr Kříž v seriálu ZOO, kde nepoznal, že vlastně randí se svou chůvou.

Měl zůstat v ZOO

Dějová linka to byla roztomilá, zajímavá a navíc diváci zkrátka milují Evu Burešovou. Že vlastně hraje v Ordinaci v růžové zahradě prevíta Dana, který si vzal Agátu Kryštůfkovou, to dneska vědí jen skalní fanoušci.

Kdyby ale zůstal v ZOO, prospěl by dobré věci. Za prvé by se z tamního příběhu nestala nudná fraška, která ani nedává smysl, za druhé by kariéra Roberta Urbana šla strmě nahoru.

Možná neměl na výběr…

Právě Eva Burešová by byla jeho vstupenkou do světa showbyznysu. Zvládne to i sám? Možná ano. Ale na takový televizní brak je ho zkrátka škoda. Prima novému seriálu

Možná, že jednou bude Urban litovat že v ZOO nezůstal. Ale měl opravdu tu možnost? Tehdy byla Eva Burešová těhotná a ze seriálu zmizela na několik měsíců. Proč už se nevrátil, když ona ano, to zůstává záhadou. Každopádně v ZOO je z jeho postavy prevít, který neplatí alimenty a nestará se o své děti, v seriálu Eliška a Damián ale kariéru taky asi neudělá…

Zdroj: redakce, Instagram, Facebook, ceskozive.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů