19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 10:05
- Reklama -
DomůČeskéModelka Fajksová: Myslela jsem, že druhé těhotenství je můj konec

Modelka Fajksová: Myslela jsem, že druhé těhotenství je můj konec

Modelka, třetí Česká Miss 2012 a Miss Earth 2012 Tereza Fajksová byla čestným hostem finále soutěže mužské krásy a sympatií Muž roku 2023. Žena, která má bohaté zkušenosti se soutěžemi žen, byla úrovní mužské soutěže potěšená.

„Kluci byli profesionální, úžasní šoumeni a bylo vidět, že se soutěží baví. Byla jsem za ně nervózní, protože dobře vím, jaké to je jít s kůží na trh. Ale zvládli to. Kdo mě také neskutečně bavil, bylo moderátorské duo Lenka Špillarová a Karel Voříšek. Nechyběl jim vtip a podařilo se jim vtáhnout diváky do soutěže. Líbilo se mi to,“ usmívala se maminka dvou dětí. Přestože si myslela, že po dětech s modelingem skončí, pak je pravdou. Práce má nad hlavu.

Stal se pravý opak

„Myslela jsem si, že po deseti letech budu za zenitem. Sama jsem si po prvním porodu dala pauzu, pak jsem otěhotněla znovu, a to jsem si domnívala, že končím. Ale opak je pravdou. Přicházejí mi nabídky od mých zahraničních klientů, jezdím hodně do Hamburku a nabídky práce jsou díky sociálním sítím časté. Jsem za to vděčná,“ uvedla Tereza Fajksová.

Modelka přiznala, že trošku klukům účast na světových soutěžích závidí. „Osobně bych jela znovu, ale možná je to tím, že jsem tehdy světovou soutěž vyhrála. Kluci posbírají hodně zkušeností, kontaktů, najdou si nové kamarády a možná přivezou domů nejcennější kov. Což by bylo skvělé,“ řekla Tereza Fajksová a s úsměvem dodala: „Hlasovala jsem pro vítěze Františka Knoblocha a byla jsem patronkou sedmičky Rostislava Procházky a ten byl třetí.  Můj tým bodoval.“

Zdroje: redakce, soutěž Muž roku

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů