19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůČeskéKristýna Ryška se bojí létat. Dovolenou si představuje jinak

Kristýna Ryška se bojí létat. Dovolenou si představuje jinak

Půvabná herečka Kristýna Ryška je jednou z největších hvězd seriálu Zlatá labuť. Co prozradila o svém soukromí?

Co čeká Irenu Maškovou v podzimní sezoně Zlaté labutě?

První sezona končí docela dramaticky a druhá dramaticky začne. Myslím, že je to opět nádherně nastartované. Zase nás čeká hned několik tajemství, která bude nutné vyřešit. Ani pro herce není občas zcela jasné, co všechno za tím je. Je to trochu motanec a o to zábavnější to bude pro diváky.

V závěru první sezony čekala Irenu poměrně studená sprcha v podobě návratu ředitele Bouchnera do Zlaté labutě. Můžete prozradit, jak se s tím vypořádá?

Byl to překvapivý moment, protože si Irena myslela, že už má vyhráno, že se konečně začne hrát podle jejích pravidel, ale všechno je úplně jinak. V druhé řadě tak Irena bude muset využívat těžší zbraně, aby se vyrovnala s tím vším příkořím, které jí teď vstupuje do života. Takže můžu prozradit, že bude ještě ostřejší.

Takže bude stále intrikařit?

Samozřejmě. Dokážete si představit Irenu bez intrik?

Diváci nejvíce oceňují Ireniny kostýmy. Jak si je užíváte vy? A s jakými reakcemi na vaši postavu se setkáváte?

Jsem vděčná za tu popularitu, kterou Irena sklízí. Jsem si vědoma toho, že je to polovina úspěchu. Krásně se v tom hraje, protože ono to opravdu mnohé dotváří. Vnímám to, protože člověk se nemůže zcela vyhnout sociálním sítím. A já jsem z toho stále překvapená, jak pozitivní ty reakce jsou.

Kristýna Ryška a Adam Vacula hrají ve Zlaté labuti sourozence (foto: se souhlasem TV Nova)

Jak se bude vyvíjet Irenin vztah s Alenou?

Gruber je jedním z těch silných hráčů. Možná spíš opravdu nejsilnější, protože všichni nakonec musí skákat tak, jak on píská. Irena si to moc dobře uvědomuje a potřebuje ho. Takže ho někdy využívá, možná trochu zneužívá, ale je to velmi tenký led.

A vztah s Alenou?

Vím, že diváci by si moc přáli, aby láska rozkvétala. Ale stále musíme myslet na to, v jaké době se seriál odehrává. Nemyslím si, že by to jen tak ze dne na den zcela skončilo, ale určitě to budou mít holky těžké.

Jak ráda trávíte prázdniny a co máte letos v plánu?

Já prázdniny ráda trávím s rodinou, protože jsme se teď v průběhu roku příliš neviděli. Takže bychom měli společně trochu cestovat, podíváme se k moři, na hory a nějaká jezera. Ale po zemi budeme cestovat, protože já nemám ráda lítání. Chystáme se tedy autem.

Máte strach z létání?

Ano, ale moc se to neslučuje s tím, že bych ráda poznala celý svět. Takže čekám, až se vymyslí nějaké rychlejší lodě nebo nějaký jiný přemísťovač časem a prostorem. Když na to dojde, tak to nějak přetrpím, ale raději se tomu vyhýbám.

Jak většinou vypadají vaše dovolené?

Naše dovolené jsou většinou dobrodružné. Já si dělám docela podrobný cestopis toho, co všechno potřebuju vidět a co mě zajímá. Akorát teď asi bude to cestování s dítětem trošku náročnější, protože jeho ta muzea a památky logicky tolik nezajímají. Takže jsem z toho trochu nepříjemná, že jsem neviděla, co jsem chtěla vidět. Takže to je pro letošek asi největší výzva, abychom to dali dohromady tak, že si to užijeme všichni.

Říkala jste, že byste ráda poznala svět. Máte nějakou vysněnou destinaci, kam byste se chtěla podívat?

Toho je strašně hodně. New York bych třeba ráda viděla, ale kvůli tomu létání si ho
užiju asi leda tak v televizi na obrázcích. Grónsko. Nový Zéland. Příliš mě neláká Asie, ale to bude víc tím, že jsem se o ni dosud příliš nezajímala. Takže předpokládám, že když bych si o ní přečetla něco víc, tak to bude další destinace na mém seznamu. Ale myslím, že máme obrovské štěstí, že jsme v Evropě, protože ta je barevná na všechno možné. A musím přiznat, že já mám třeba i velmi ráda Blízký východ. Líbí se mi ta kultura tržišť a čajoven.

Zdroj: redakce, TV Nova, Facebook

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů