23.2 C
Prague
Úterý, 25 června 2024, 1:06
- Reklama -
DomůZahraničníSlavná modelka šokovala fanoušky: Je kost a kůže

Slavná modelka šokovala fanoušky: Je kost a kůže

Už patnáct let se pere s následky boreliózy. Bella Hadid se teď po delší pauze vrátila k modelingu a lidé jsou zděšeni. Ženy, která kdysi patřila k nejžádanějším modelkám světa, je jen jejím stínem. Doslova. Je totiž kost a kůže.

Vzdala si dovolenou na zotavenou a dokonce se zdálo, že modeling pověsí definitivně na hřebík. Zřejmě se jí ale zdraví zlepšilo, takže se vrátila. Možná to ale neměla dělat. Alespoň z reakcí fanoušků je to patrné. „Buď hlavně zdravá, najez se,“ vzkazují jí někteří. Další se přidávají s tím, že je opravdu až příliš hubená. Video z focení Hadid zveřejnil na svém Instagramu, kde má více než šedesát milionů sledujících. Sami posoudit její postavu můžete zde.

Přitom Bella má modeling v krvi. Její matka Yolanda Hadid je bývalá modelka a její sestra Gigi Hadid je také známou modelkou. Bella začala svou kariéru jako hodně mladá. Postupně se prosazovala na módních přehlídkách a získávala kontrakty s různými módními značkami. Získala popularitu svým vzhledem a fotogeničností, což jí umožnilo stát se jednou z nejžádanějších modelek současnosti.

Byla tváří mnoha prestižních značek a zúčastnila se mnoha módních přehlídek, včetně těch nejvýznamnějších, jako je New York Fashion Week, Paris Fashion Week a další. Spolupracovala s módními domy jako Dior, Versace, Givenchy, Moschino a mnoho dalšími.

Mimo modeling se také věnuje různým charitativním činnostem a humanitárním projektům. Její styl, krása a profesionalita ji katapultovaly na vrchol modelingu. A jak už bylo zmíněno, stala se jednou z nejuznávanějších a nejznámějších modelek na světě. Snad to vydrží…

Zdroje: redakce, people.com, dailymail.co.uk, elle.com

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů