15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůZahraničníPikantnosti z rozvodu Britney Spears: Nevěra a nahota

Pikantnosti z rozvodu Britney Spears: Nevěra a nahota

Svět se nejprve divil, pak ale mnozí lidé souhlasně pokyvují hlavou. Proč Sam Asghari požádal o rozvod s Britney Spears? Na povrch vyplouvá celá řada pikantností ze života tohoto páru. Rozvod Taťány Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého tak možná bude jen slabou selankou proti tomu, co se bude dít tentokrát.

Některá zahraniční média už manželství nazvala jako „toxické“. Tento pojem také známe, nejčastěji padal z úst již zmíněné Taťány Kuchařové na adresu jejího exmanžela. Mezi Asgharim a Spears to ale asi bude mnohem „větší“. Povídá se, že zpěvačka byla partnerovi nevěrná s jedním ze svých zaměstnanců. Další ji měl údajně točit nahou, navíc podle všeho na její žádost. Ale o koho mělo jít, je zatím ve hvězdách.

Co je a co není pravda?

Může se také klidně ukázat, že vše byly jen pomluvy, které měly Spears uškodit u soudu. Na druhou stranu, kdo zná její drogové eskapády, asi se už nediví vůbec ničemu. Navíc se už nějakou dobu vypráví o tom, že popové hvězda trpí psychickými problémy. Někteří lidé říkají, že jí prostě „šplouchá na maják“. Zlé jazyky si pak přidávají a tvrdí, že je stále závislá na pervitinu.

Je toho zkrátka mnoho, co by mohla mít Spears na svědomí. Otázka ale je, co je a co není pravda. Bohužel ale řada věcí z minulosti naznačuje, že všechno asi výmysly nebudou. Například v roce 2008 byla umístěna do dočasné opatrovnické péče, která byla později prodloužena do podoby trvalé opatrovnictví, což vedlo k hnutí “Free Britney”, které se snažilo o ukončení této právní opatření.

Hvězdná kariéra

Přitom je jí škoda. Bezesporu patří k nejvýraznějším hudebním celebritám. Kariéru začala už jako dítě v televizním pořadu Mickey Mouse Club. Ale opravdu známou se stala v polovině 90. let 20. století, kdy vydala své debutové album “…Baby One More Time” v roce 1999. Toto album obsahovalo stejnojmenný singl, který se stal velkým hitem a získal si pozornost celého světa.

Další alba, jako jsou “Oops!… I Did It Again”, “Britney”, “In the Zone” a “Blackout”, jí zajistila status jedné z nejvýznamnějších popových ikon své doby. Její hudba byla známá pro kombinaci tanečních rytmů, chytlavých melodií a provokativních textů.

Zdroje: redakce, tmz.com, vox.com, people.com

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů