15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 2:05
- Reklama -
DomůČeskéBára Jánová přiznala, že si zažila šikanu kvůli své postavě

Bára Jánová přiznala, že si zažila šikanu kvůli své postavě

Barbora Jánová se proslavila v seriálu Slunečná postavou Sylvy, která uměla s každým problémem zatočit – a také to byla pěkná mrcha. Ve skutečnosti je Jánová plně jiná. A je to právě ona, kdo se musel vyrovnat s nepříjemnými poznámkami svých kolegů. Co bylo příčinou?

Krásná herečka Bára Jánová vypadá, že jí nic nerozhodí. Ve skutečnosti si ale nese kruté šrámy na duši. V dospívání se jí posmívali za štíhlou postavu, často slyšela, že je jen kostra, co nemá žádná prsa a doma byla nucená do jídla. Ze štíhlého těla se tak stala její “noční můra”.

Obviňovali jí z anorexie

Ostatní si mysleli, že je nemocná a má anorexii. Barbora v důsledku toho trpěla hypochondrií a bojovala s depresemi. Došlo to tak daleko, že se bála vyjít ven z bytu a před světem se schovávala. Řešení viděla v alkoholu.

Nadějná herečka si myslela, že tím něco vyřeší, překvapivě tak celou situaci ale ještě zhoršila. S šikanou kvůli svému tělu se následně setkala od svých hereckých kolegů. „To se na mně hodně podepsalo. Nechtěla jsem nikam chodit ani hrát divadlo,“ přiznává. Dnes chce o svých zkušenostech mluvit, aby pomohla jiným. Svůj vliv využívá k dobré věci.

Po Slunečné zatím žádnou velkou roli nedostala. Zahrála si pár scén ve Specialistech, na svou velkou příležitost ale zatím čeká. V roce 2025 by měl jít podle ČSFD do kin film Ležáky Tomáše Magnuska, kde si zahraje. Nedávno se také nechala slyšet, že s partnerem touží po miminku. A že by došlo i na nějakou tu veselku?

Zdroj: redakce, iprima.cz, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů