19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůČeskéKristýnu Ryšku čeká podzim plný práce. Odloučení od syna je pro ni...

Kristýnu Ryšku čeká podzim plný práce. Odloučení od syna je pro ni náročné

Hvězda Zlaté labutě Kristýna Ryška to nemá jednoduché. Po nevydařeném manželství s Matějem Podzimkem našla štěstí u Jana Ryšky. Jenže ten je pochází z Rožnova pod Radhoštěm – stejně jako původně ona. A ve chvíli, kdy se za ním přestěhovala, získává nejvíce pracovních nabídek. Jak zvládá odloučení od tříletého syna?

Natáčí druhou řadu Zlaté labutě, čeká jí seiál Mozaika i Král Šumavy – a to rovnou dvě série za sebou. Jak to všechno stíhá? Horko těžko. Tráví hodiny ve vlaku, autě nebo musí přespávat v bytě v Praze.

Podcenila odloučení od syna

Doma na ní přitom čeká tříletý Toník, kterému vysvětluje, že maminka odjíždí, ale zase se vrátí. Začátky byly těžké pro všechny. „Bohužel to, co jsem asi trochu podcenila, je odloučení od syna,“ posteskla si. „Prostě zkoušíme, co se dá zvládnout,“ říká.

Kariéry se však nechce vzdát. Když sekla s rolí They Nekonečné v seriálu Ulice, dlouho neměla do čeho píchnout. Všichni jí měli spojenou s nekonečným seriálem. A když humbuk opadnul, už se na ní prý zapomnělo. Velká příležitost přišla až v dramatu Metanol, díky kterému si jí zase všichni zapamatovali. Tehdy však ještě jako Podzimkovou.

Jeden rozvod a dvě svatby

Důvody rozvodu s Matějem Podzimkem Kristýna nikdy nekomentovala. Je však ráda, že Zlatá labuť, která jí vynesla mezi hvězdy, přišla až teď, když se jmenuje Ryška. Je prý lépe zapamatovatelná. Navíc jednu Podzimková už v branži přeci jen je – její herecká kolegyně Eva Josefíková si Matěje vzala a přijala také jeho příjmení.

Ačkoliv se spekulovalo, že se tyto dvě nemají příliš v lásce, objeví se společně právě v seriálu Mozaika. Daleko zásadnější je však pro Ryšku seriál Zlatá labuť, jehož natáčení jen tak neskončí. U diváků má velký úspěch, daleko větší než jeho slovenská verze s názvem Dunaj, k vašim službám.

Zdroj: novinky.cz, iDNES.cz, TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů