25.9 C
Prague
Úterý, 25 června 2024, 2:06
- Reklama -
DomůZahraničníDemi Moore jde od miliardáře k miliardáři. Snad střídá jen jejich jachty

Demi Moore jde od miliardáře k miliardáři. Snad střídá jen jejich jachty

Byli jste o prázdninách na nějakém poznávacím výletě? A trval třeba i pár dní? Super, pak jste jako Demi Moore. Tedy skoro. Hollywoodská herečka se vydala na plavbu po Středozemním moři. Ovšem ne jen tak ledajakou.

Šedesátiletá hvězda se nedávno rozešla s o čtrnáct let mladším švýcarským šéfkuchařem Danielem Hummem. A před pár týdny se stala poprvé babičkou. Vnučku Louettu Isley Thomas Willis jí porodila nejstarší ze tří dcer, kterou má s Brucem Willisem. Momentálně to ale rozhodně nevypadá, že by Moore plnila babičkovské povinnosti. Spíš se chová jako rozdováděná dvacítka.

Objevila se na jachtě hned několika zámožných a mocných mužů. Naposledy si užívala společnost miliardáře Jeffa Bezose a jeho snoubenky Lauren Sanchez. Třetí nejbohatší muž světa je podobnými pozvánkami na dýchánky pověstný. Hostil například i Oprah Winfrey a další.

Hollywoodská legenda

Na druhou stranu je pravda, že Moore je stále vyhledávanou společnicí, protože její sláva v Hollywoodu jen tak nevyhasne. Dá se říct, že je už dnes legendou. Naprosto právem. Zahrála si hned v několika kultovních filmech. Zde je pět, které jsme v redakci vybrali:

  1. Duch (1990) – zahrála si postavu Molly Jensen, která se snaží navázat kontakt s duchem svého zesnulého přítele (hraje ho Patrick Swayze). Toto romantické drama je jedním z nejznámějších snímků 90. let.
  2. Striptýz (1996) – kultovní film, ve kterém ztvárnila matku, která začne pracovat jako striptérka, aby získala zpět svého syna. Film byl známý svými kontroverzními tématy a Demi Moore byla za svou roli oceněna Zlatou malinou.
  3. Neslušný návrh (1993) – V tomto dramatickém filmu hrála roli Diany Murphy, která spolu se svým manželem dostane návrh na milion dolarů od bohatého muže (hraje ho Robert Redford), pokud souhlasí s tím, že s ním stráví jednu noc.
  4. Pár správných chlapů (1992) – Moore hrála vojenskou právničku Joanne Galloway ve filmu, který se zabývá právním procesem kolem vojenského případu.
  5. G. I. Jane (1997) – V tomto akčním dramatu ztvárnila postavu Jordan O’Neil, ženy, která se rozhodne stát první ženou, která absolvuje náročný výcvik námořních komand.

Zdroje: redakce, people.com, hola.com, bild.de

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů