19.2 C
Prague
Pátek, 24 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůČeskéPřemek Forejt: Od malého snílka k televizní hvězdě

Přemek Forejt: Od malého snílka k televizní hvězdě

Kuchař Přemek Forejt si s jistotou za těch pár let získal srdce diváků. Má po boku krásnou Evu Burešovou, malého syna Tristana Williama a dceru Stellu z předchozího vztahu. Je ještě vůbec něco, co mu chybí?

Jeho celoživotní vášní a koníčkem je pochopitelně vaření. V soutěži Masterchef je za přísného porotce, v Souboji na talíři má šanci si ze sebe také udělat legraci. A to je mu vlastně přirozené. Život nebere moc vážně. Za medializaci gastronomie je vděčný.

Z pomluv si nic nedělá

“Tím, že vaření je v médiích, tak to i lidi víc baví. Je to vidět na hostech v restauraci. Mnohem více se zajímají o jídlo. Zajímá je, co jí. Gastro se v Česku rapidně zvedlo a po celém Česku je spousta skvělých restaurací,” pochvaluje si Přemek Forejt proměnu gastronomického odvětví.

“Dříve jsem byl pořád zavřený v kuchyni, ale teď je to mnohem barvitější. Nedělám jen jednu věc. Dělám MasterChefa, Souboj na talíři, mám svou restauraci. Do toho řeším různé spolupráce,” vysvětluje, že jeho denní náplní nejsou je srandičky před kamerou. Není tomu sice tak dávno, co se stal kontrolorem kvality McDonald’s a vysloužil si tím ostrou kritiku, ze škarohlídů si ale nic nedělá. Možná i proto, že tenhle kontrakt měl být velmi lukrativní.

Přemek Forejt a Honza Punčochář (foto: se souhlasem TV Nova)

To, že s námi není Ráďa, mě mrzí, říká Forejt

“Nelezeme si na nervy. Jen když jsme v kuchyni a vaříme proti sobě, tak neznáme bratra a mohli bychom se pokousat, ale jinak jsme kámoši na život a na smrt,” říká o Radku Kašpárkovi a Janu Punčochářovi.V letošním Souboji na talíři se ale Kašpárek neobjevil.

“Radek byl v poslední době pod enormním stresem. Otevírá nový velký restaurační provoz, leží na něm velká zodpovědnost, a protože chce vše dělat zodpovědně, začalo se to na něm projevovat zdravotně. A tak se zaprvé potřeboval soustředit na jednu věc, a to na otevření své nové restaurace, za druhé si potřeboval taky odpočinout, a to nešlo sladit s harmonogramem natáčení Souboje,” říká showrunner Radovan Síbrt.

“To, že s námi není Ráďa, mě mrzí, ale chápu, že má spoustu práce. Je nám bez něj smutno. On k nám prostě patří a všichni tři si velice dobře rozumíme. Ale upřímně po natočení dvou nových dílů můžu říct, že nás to taky baví. V každém dílu máme hosta, který nás vede tou epizodou, a je to hrozně fajn,” doplnil Forejt.

Zdroj: redakce, TV Nova, expres.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů