19.2 C
Prague
Pátek, 24 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůČeskéAdam Pavlovčin ze SuperStar po boku světových hvězd. Je to zážitek na...

Adam Pavlovčin ze SuperStar po boku světových hvězd. Je to zážitek na celý život, říká

Adam Pavlovčin alias ADONXS má kliku! Po boku Billie Eilish a Imagine Dragons zazářil na největším a nejprestižnějším středoevropském festivalu Sziget. Snažit se moc nemusel, oslovila ho přímo produkce. Nyní je mladý zpěvák v jednom kole: chystá hvězdné duety, debut ve slovenštině a vystoupí se Smetanou a Hajem!

A jaký měl Adam největší zážitek z festivalu? „Bylo jich víc, ale asi mám dva největší. První, když nás vezli jejich černou dodávkou se zatemněnými okny skrz celý festivalový areál, kde byly desítky tisíc lidi až přímo u stage. To jsem se cítil trošku jako hvězdička. Druhý, když jsem zpíval mou novou písničku No Common Measure. Mám tam pasáž, kdy publikum rozezpívám, a byl jsem ohromen, že obrovské množství lidi najednou zpívalo se mnou. Byl neuvěřitelný pocit dívat se, jak se takový dav baví a užívá si mé hudby.“

Po tak velkém festivalu nenechaly dlouho čekat ani další nabídky na Evropská vystoupení, což není divu především z důvodu, že Adam jako málokdo z Česka a Slovenska udržuje nejen evropskou, ale i světovou úroveň své audiovizuální tvorby a prezentace. 

Po boku největších hvězd

Zeptali jsme se ho jaký má dojmy a pocity, na což mladý zpěvák odpověděl: „Co si budeme, je to největší festival, kterého jsem se kdy zúčastnil a je to zážitek na celý život. Malokdy se umělec dostane na tak velkou stage, na takové pódium. Moc si vážím, že mě oslovili, není to úplně samozřejmostí, že by reprezentant Česka či Slovenska dostal možnost vystupovat po boku Imagine Dragons, Billie Eilish, Florence and the Machine a dalších světových jmen. Věřím, že jsem odreprezentoval oba státy dobře a otevřel dveře někomu dalšímu na budoucí ročníky. Pravda, že Europe Stage, kde jsem zpíval, je brána jako potenciální casting na jednu z hlavních stageí. Tak snad někdy v budoucnu se tam vrátím.

Nabídky na koncerty po Evropě na sebe nenechaly dlouho čekat a Adam určitě nezahálí, protože nyní chystá svou slovenskou tvorbu, což je pro fanoušky novinkou, zatím zpíval a tvořil jen anglicky. Do konce roku chystá nový videoklip na který se velmi těší, poté ho čeká velký pražský sólo koncert, kam pozve i hudební hosty. Nyní už si i Adonxs pohrává s myšlenkou zúčastnit se Eurovize. A jelikož je nyní velmi žádaný, bude i on hostem na koncertech svých kolegů, jako je skupina Vesna nebo Emma Smetana a Jordan Haj a dalších.

Zdroje: redakce, René Kekely

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů