15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 2:05
- Reklama -
DomůČeskéTomáš Jeřábek: Uvažoval jsem o žití v maringotce

Tomáš Jeřábek: Uvažoval jsem o žití v maringotce

Hvězda seriálu Jedna rodina Tomáš Jeřábek si na luxus nepotrpí. Dokonce jeden čas uvažoval, že teplo domova vymění za dobrodružství! Otázkou je, zda je jeho žena, herečka Halka Třešňáková, z takových nápadů opravdu u vytržení.

“Jeden čas jsem o žití v maringotce uvažoval, ale nakonec jsem vymyslel trošku jinou strategii, co se týče relaxace a pobytu v přírodě, v podobě takové malé chaloupky. Ale dokázal bych si to představit a vlastně mě to i baví. Občas takhle jedu i ke kamarádovi na maringotku, takže já to mám rád,” překvapil herec svou touhou po dobrodružství v přírodě. Právě v seriálu Jedna rodina má maringotka důležitou úlohu. Martina s Dominikem se tam scházejí, aby měli konečně nějaké soukromí.

Narození syna ho změnilo

“Já nejraději trávím čas s rodinou někde v klidu. A je úplně jedno, jestli je to příroda nebo wellness hotel. Hlavně když je pohoda, nemusíme nikam spěchat a honit čas,” říká. Jeho manželkou je Halka Třešňáková, se kterou má syna Tea.

Na vlastního potomka se dlouho těšil, přesto ho zachvátila panika, když se narodil. „Já jsem se stal poprvé otcem ve čtyřiceti čtyřech letech a musím říct, že dva roky mi trvalo, než jsem pochopil, co to vlastně je. Žena to se mnou měla těžké, to uznávám. Teď v létě se to po těch dvou letech zlomilo a doufám, že jsem pochopil, co to vyžaduje a potřebuje, a začíná to klapat dobře. Snad už jsem za vodou. Mám obrovskou radost,“ překvapil tehdy svou upřímností.

Tomáš Jeřábek v seriálu Jedna rodina (foto: se souhlasem televize Nova)

Úlisný bankéř už je minulost

Jedna rodina je pro něj první dlouhodobý seriál. “Já jsem nikdy takhle dlouhodobě nic netočil, takže jsem si tu poprvé vyzkoušel, jaké to je účastnit se dlouhodobějšího projektu. Hodně mi to usnadňuje fakt, že mě ta práce baví. S lidmi, co tu jsou, myslím tím štáb i herce, je skvělé trávit čas. Taky jsem se trochu otrkal, co se týče záběrování,” říká Jeřábek.

V poslední době se objevil ve Volze nebo donedávna také v reklamě na AirBank, kde hrál několik dlouhých let. Letos ale jeho roli ve svých reklamách banka ukončila. Fanoušci to neviděli rádi a bouřili se. Prý jsou teď nové reklamy nuda. K tomu, aby se Jeřábek do role úlisného bankéře vrátil, to ale nepomohlo.

Zdroj: TV Nova, expres.cz, Facebook

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů