16.5 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 2:05
- Reklama -
DomůČeskéAdam Vacula je zpátky ve Zlaté labuti. Přišel zachránit situaci

Adam Vacula je zpátky ve Zlaté labuti. Přišel zachránit situaci

Seriál Zlatá labuť se musel nějaký čas obejít bez herce Adama Vaculy. Jeho postava Petra Kučery má za sebou totiž krušné chvíle. Musel se zotavit poté, co byl zasažen ve výtahu bombou.

Na zdravotním stavu otce Rudolfa Kučery staršího (Petr Kostka) se podepsala kombinace stáří, dlouhodobého stresu a nejspíš i experimentální léky, které před nedávnem na doporučení lékařky Sofie (Marta Kondrla) užíval.

Otec Irenu vydědí

Vážné komplikace na sebe nenechaly dlouho čekat. Právě teď je víc než důležité, aby rodina držela při sobě. Jenže Kučerovi nejsou zcela typickým příkladem harmonické rodiny, takže místo soudržnosti preferují dořešení smluv a zejména úpravu otcovy poslední vůle, a to v zásadní neprospěch Ireny (Kristýna Ryška).

Ta začíná panikařit, protože je zároveň jediná, která se k otci nesmí přiblížit. Přišla o veškerou moc a nemá ani žádnou příležitost cokoliv změnit. Situace je vážná, čas běží a u otcova lože zatím chybí i další z jeho dětí.

Báru Veselou čeká zklamání (foto: se souhlasem TV Nova)

Nejmladší Kučera se dá do záchrany celého domu

„Petr si byl trošku odpočinout v lázních, ale samozřejmě se vrátí. Má tam přeci jen rozjetý nějaký byznys, nemocného otce a především svou lásku Báru. Navíc má ta moje postava tak trochu ochranitelský komplex a ve Zlaté labuti potřebuje dost často někdo zachránit. Petr musí dokončit, co začal,“ prozrazuje sympaťák Adam Vacula, který zejména divačkám v posledních dílech seriálu Zlatá labuť velmi chyběl.

Po Petrově návratu se navíc odkrývá pravda o milostných dopisech, které Bára během Petrovy nepřítomnosti dostávala. Jak to dopadne s jejich vztahem? V dalším díle bude pořádně dusno. O tom už teď nikdo nepochybuje.

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů