15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 4:05
- Reklama -
DomůČeskéHvězda Zlaté labutě je těhotná: Kaňoková se stane podruhé maminkou

Hvězda Zlaté labutě je těhotná: Kaňoková se stane podruhé maminkou

Půvabná Beáta Kaňoková má důvod k radosti! S partnerem, kameramanem Tomášem Kotasem, se těší na miminko. Pro herečku půjde už o druhé dítě. Dceru Juditu má s hercem Tomášem Havlínkem.

Herečka Beáta Kaňoková se proslavila už před lety v klipu Ektora s názvem Number 1. Do povědomí diváků se však nejvíce zapsala po boku Vojtěcha Dyka v seriálu Pan profesor a v dobovém projektu Zlatá labuť, který momentálně běží na televizních obrazovkách.

Na to dobré si musela počkat

“Někdy si člověk musí počkat, aby pak mohlo přijít něco nečekaného,” napsala na své sociální sítě dnes. Dceru Juditku má s hercem Tomášem Havlínkem, kterého si mohou diváci pamatovat například ze seriálu Sedm schodů k moci.

Ten je momentálně partnerem herečky Agáty Kryštůfkové, která hraje Viky v seriálu Táta v nesnázích.

Krize zažehnána

Nového partnera ukázala Kaňoková poprvé loni v listopadu, když se s ním ukázala ve společnosti. V poslední době je na televizních obrazovkách velmi výraznou herečkou a zdá se, že se jí opravdu daří. A to nedávno prožívala velmi náročnou osobní krizi.

“Pár emočních výbuchů, i když ne tak velkých, jsem si zažila i v posledním roce. Procházím si totiž těžším obdobím, dalo by se říct osobní krizí. Dějí se mi určité nepříjemné věci, se kterými se musím nějak popasovat,” řekla nedávno. Tak to vypadá na nový začátek po boku muže snů!

Zdroj: Instagram, novinky.cz, extra.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů