15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůZahraničníZemřela Carol z Kroku za krokem. Rodina se dnes chtěla sejít a...

Zemřela Carol z Kroku za krokem. Rodina se dnes chtěla sejít a slavit její narozeniny

Americká herečka Suzanne Somers zemřela ve věku 76 let. S odvoláním na její rodinu o tom informovala agentura AP. S rakovinou bojovala více než 23 let. Zemřela den před svými narozeninami.

Hvězda populárního sitcomu Krok za krokem zemřela včera ráno ve svém domě. Obklopena byla rodinou, jak potvrdil webu Page Six její mluvčí R. Couri Hay. Příčinou byla rakovina prsu.

Zemřela pokojně

Nad rakovinou se jí původně podařilo vyhrát, letos se ale choroba vrátila v plné síle. “Herečka Suzanne Somers zemřela doma v časných ranních hodinách 15. října. Bylo to klidné. Více než 23 let bojovala statečně s agresivní formu rakoviny prsu. Suzanne byla obklopena svým milujícím manželem Alanem, synem Brucem a nejbližší rodinou,” řekl Hay pro Page Six.

Návrat rakoviny oznámila letos v létě, své fanoušky však ujišťovala, že bude bojovat do posledních sil. “Není to pro mě nové. Vím, jak si obléct bojovou výstroj. Jsem bojovník,” napsala na svůj Instagram.

Veřejné rozloučení bude v listopadu

U nás je známá díky své roli Carol v sitcomu Krok za krokem. Objevila se ale také v epizodě Plný dům, seriálu She’s the Sheriff

Podle webu Page Six se rodina chtěla dnes sejít a slavit její narozeniny bylo by jí 77 let. V následujících dnech se bude konat pohřeb v rodinném kruhu. V listopadu by se pak mělo konat veřejné rozloučení. Web také s odvoláním na jiný zdroj uvedl, že její muž Alan Hamel jí dárek k narozeninám dal – jednalo se o ručně psanou milostnou báseň, kterou zabalil do jejích nejoblíbenějších květin, tedy růžových pivoněk.

Zdroj: ČTK, Page Six, CNN Prima News

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů