25.9 C
Prague
Úterý, 25 června 2024, 2:06
- Reklama -
DomůZahraničníShakira dováděla s mladším zpěvákem. Ten má přitom krátce po rozchodu

Shakira dováděla s mladším zpěvákem. Ten má přitom krátce po rozchodu

Zpěvačka Shakira po rozchodu s fotbalistou Gerardem Piquém nezahálí. S trochou nadsázky se dá říct, že každý den se po jejím boku objeví někdo jiný. Naposledy to byl portorický hudebník Rauwa Alejandra.

Bylo to velká láska. Ale skončila, když Gerard Piqué zpěvačku podváděl s hosteskou. Šli tedy od sebe, zbavili se i společného podnikání. Od té doby je Shakira hodně v kurzu. Spekulovalo se o jejím románku se závodníkem F1 Lewisem Hamiltonem, byla vídána po boku hvězdy NBA Jimmyho Butlera. Nyní to vypadá, že dalším pánem „na holení“ je Rauwa Alejandra.

Jako dvě hrdličky

Portoričan se přitom teprve před pár dny rozešel se zpěvačkou Rosalíou, která loni se Shakirou nazpívala duet Loca Despechá. Ovšem společnou píseň má i s Alejandrem – Te Felicito. Zatím se neví, zda Shakira a o šestnáct let mladší zpěvák tvoří pár. Každopádně byli vyfoceni, jak se spolu koupou v řece v Portoriku. Byli s nimi i její dva synové Milan a Sasha.

Není samozřejmě náhodou, že také Shakira je v Latinské Americe velmi populární. Její první alba byla ve stylu latinskoamerického popu a rocku. Nicméně pravý mezinárodní úspěch přišel s jejím pátým studiovým albem “Laundry Service” z roku 2001, které obsahovalo hitové singly jako “Whenever, Wherever” a “Underneath Your Clothes”. Tyto písně ji proslavily po celém světě a stala se jednou z nejuznávanějších latinskoamerických umělkyň v historii.

Emoce a láska

Shakira je známá pro své charakteristické hlasové nuance, směs popu, rocku a latinskoamerických rytmů ve svých písních a výrazné taneční vystoupení. Její texty se často týkají osobních emocí, lásky a aktuálních událostí. V průběhu své kariéry spolupracovala s mnoha dalšími slavnými umělci a získala mnoho ocenění, včetně několika cen Grammy.

Kromě hudby se Shakira angažuje také v charitativních aktivitách a humanitární práci, zejména ve prospěch dětí a chudých komunit.

Zdroje: redakce, dailymail.co.uk, eseuro.com

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů