15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 4:05
- Reklama -
DomůČeskéPetr Kostka ze Zlaté labutě: Milenky si zaslouží, říká mu žena

Petr Kostka ze Zlaté labutě: Milenky si zaslouží, říká mu žena

Český herec Petr Kostka, kterého diváci dobře znají ze seriálu Zlatá labuť jako hlavu klanu Kučerů, pochází ze starého divadelního rodu, jehož kořeny sahají až do 19. století. Je synem herce Jiřího Kostky V životě to neměl jednoduché, a svou lásku ke Carmen Mayerové si musel takřka vybojovat. Ačkoliv mají stále lásky na rozdávání, jeho manželka mu stále opakuje, že si zaslouží milenku! 

Už celé roky jim k rodinné pohodě pomáhá humor i tolerance. S tím přistupují i ke zbytku jejich života. „Carmen se jednou ke mně přitulila a řekla – Petře, pojď, koupíme si dvourakev!“ vypráví vesele Kostka. Je to rok, co oslavili zlatou svatbu. 

Rozvody i velká rodina

Za Kostku se Carmen Mayerová provdala v roce 1972. O čtyři roky později se narodila dcera Tereza Kostková, úspěšná herečka, kterou diváci vídají v seriálu Jedna rodina.

Dříve byla Mayerová provdaná za Maxmiliána Hornyše, se kterým má dceru Kateřinu. Kostka byl ženatý s Inrid Vavrouchovou, se kterou má dcery Zuzanu a Helenu.

Tereza Kostková v seriálu Jedna rodina (foto: se souhlasem TV Nova)

Dovolila mu milenky!

Manželství jim klape na jedničku už celé roky. A Mayerová je tak tolerantní, že klidně dovolila milenky! „No ano, vždyť si ji zaslouží. Vždyť se podívejte, co se stane za padesát let. Má bábu,“ řekla v show 7 pádů Honzy Dědka. “No ale když to máte dovolený, tak vás to nebaví. A já jsem šetrnej,“ odvětil Kostka.

“Já ji viděl, měla hezký nohy. Koukal jsem po ní a říkal jsem si: No jo, tohle nikdy nebude. A mám to přes padesát let,“ dodal.

Zdroj: redakce, iDNES.cz, wikipedia.org

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů