15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 2:05
- Reklama -
DomůZahraničníKim Kardashian si pořídila luxusní dům za obrovský balík peněz

Kim Kardashian si pořídila luxusní dům za obrovský balík peněz

Bydlela zde například světová topmodelka Cindy Crawford nebo americký obchodník Rande Gerber. Teď se do domu na pláži v Malibu stěhuje Kim Kardashian. Vlastní ho už od roku 2022, doteď ale probíhala rekonstrukce. Televizní celebrita přiznala, že je neuvěřitelně spokojená, jak všechno dopadlo.

Sídlo za v přepočtu téměř miliardu a půl má všechno, o čem člověk sní. Posilovna, tenisové kurty či lázně. Dokreslují to čtyři ložnice nebo šest koupelen. Samozřejmě se hrdá majitelka nemusí být, že by jí na překrásné pláži kdokoli obtěžoval. K domu patří kus soukromé pláže včetně vlastní cesty na ni. „Byl můj sen mít dům v Malibu, teď se splnil. A i když si hodně lidí myslí, že je to pro nás normální, tak věřte, že není. Opravdu jsme vděční,“ usmívala se pro web Page six.

Kardashian přiznala, že takovéto luxusní panství chtěla mít už jako malá holka. Nikdy si ale prý nemyslela, že to zvládne realizovat. „Když jsem stála na pláži a koukala na dům, do očí mi vyhrkly slzy,“ tvrdila hvězda pro výše uvedenou webovou stránku.

Může si to dovolit

Faktem ale je, že Kardashian si parádní nemovitost může dovolit. Nejen, že patří mezi známé osobnosti, je také úspěšnou podnikatelkou, která získala značný majetek díky svým aktivitám. Včetně reality show. Vlastních však také několik značek oblečení, kosmetiky a dalších podnikání.

Kromě toho má rodina Kardashian-Jenner také řadu dalších podnikatelských aktivit, což přispělo k jejich celkovému majetku.

Zdroje: redakce, pagesix.com, hola.com

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů